آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

«مشروب، سونا و کار روی تراکتور»، نسخه‌ رئیس‌جمهور بلاروس برای کرونا

«مشروب، سونا و کار روی تراکتور»، نسخه‌ رئیس‌جمهور بلاروس برای کرونادر حالی که آماری رسمی از قربانیان کرونا در بلاروس منتشر نمی‌شود،…


ترامپ خواستار برگزاری فوری جلسه دادرسی در سنا شداخبار,اخبار بین الملل,ترامپ
رئیس‌جمهور آمریکا از مجلس سنای این کشور خواست هرچه سریعتر جلسه بررسی استیضاح وی را آغاز و او را تبرئه کند.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد امروز (جمعه) در واکنش مجدد به تصویب طرح استیضاح وی در مجلس نمایندگان این کشور، خواستار برگزاری فوری جلسه دادرسی در مجلس سنا شد.

 

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: «بعد از اینکه دموکرات‌ها روند عادلانه دادرسی در مجلس نمایندگان به من ارائه نکردند، هیچ وکیل، هیچ شاهد و هیچ چیزی برای من در نظر نگرفتند، اکنون می‌خواهند به سنا بگویند که جلسه دادرسی را چگونه برگزار کند».

 

وی در ادامه افزود: «در واقع، آنها هیچ مدرکی برای اثبات هیچ چیزی ندارند، آنها حتی خودشان را نشان هم نمی‌دهند... من خواستار جلسه دادرسی فوری [در سنا] هستم».

 

رئیس‌جمهور آمریکا سپس در توئیت دیگری توضیح داد: «دموکرات‌های مجلس نمایندگان حتی نتوانستند یک رأی موافق از جمهوری‌خواهان درباره حیله استیضاح کسب کنند. جمهوری‌خواهان هیچ وقت به این اندازه متحد نبودند! پرونده دموکرات‌ها به قدری بد است که آنها حتی نمی‌خواهند به جلسه دادرسی برود».

 

مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) با اکثریت آرا هر دو بند طرح استیضاح ترامپ را به تصویب رساند تا او سومین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا لقب بگیرد که استیضاح می‌شود. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------