آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,پنتاگون

پنتاگون: روسیه و ترکیه به نزاع نظامی در ادلب سوریه نزدیک می شوند

وزارت دفاع آمریکا می گوید که روسیه و ترکیه با درگیری نظامی در ادلب سوریه فاصله چندانی ندارند. به گزارش مهر به نقل از پایگاه النشره، وزارت…


پنتاگون دسترسی نیروهای آموزشی خارجی به اسلحه را محدود کرد



اخبار,اخبار بین الملل,پنتاگون
بعد از تیراندازی در پایگاه نظامی ایالت فلوریدا توسط کارآموز عربستانی، پنتاگون روز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که طبق دستورات جدید دسترسی نیروهای آموزشی خارجی به اسلحه محدود شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، طبق بیانیه پنتاگون، محدودیت‌های جدید در مورد دسترسی کارآموزان نظامی بین المللی به اسلحه در پایگاه‌های ایالات متحده و اقدامات دیگر اعمال شده است.  

 

گری رید یک مقام ارشد اطلاعاتی پنتاگون در این باره گفت: با تصمیمات اخیر سیاست جدید و رویه‌های امنیتی اعمال خواهد شد و بازگشت به محل کار به معنای بازگشت به مشاغل سابق نیست.  

 

به گفته وی، تمام ادارات نظامی می‌توانند با اجرای اقدامات و محدودیت‌های جدید، آموزش را به طور کامل از سر بگیرند.  

 

براساس بیانیه پنتاگون، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا قرار است هفته آینده از پایگاه نظامی پنساکولا در ایالت فلوریدا جایی که تیراندازی ماه گذشته در آن صورت گرفت، بازدید خواهد داشت.  

 

در تیراندازی روز ششم دسامبر (۱۵ آذر) سال ۲۰۱۹، "محمد سعید شمرانی" که از طرف نیروی هوایی عربستان سعودی برای شرکت در یک دوره آموزشی به پایگاه پنساکولا در ایالت فلوریدا اعزام شده بود، سه نظامی آمریکایی را به ضرب گلوله کشت و هشت نفر از جمله دو افسر پلیس را زخمی کرد. او خود با شلیک ماموران پلیس کشته شد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------