آخرین اخبار بین الملل


وزیر خارجه آمریکا,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

آمریکا: ورود روسیه به خاک اوکراین با واکنش سریع روبرو خواهد شد

وزیر خارجه آمریکا گفت: هرگونه ورود روسیه به خاک اوکراین با واکنش سریع و یکپارچه واشنگتن و متحدانش روبرو خواهد شد. به گزارش مهر، وزیر خارجه…

حمله هوایی اسرائیل به نوار غزهحمله هوایی اسرائیل به نوار غزه،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
منابع فلسطینی شنبه شب از حمله هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.

به گزارش فارس، منابع محلی فلسطینی بامداد یکشنبه از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به اهدافی در جنوب نوار غزه خبر دادند.

 

خبرگزاری فلسطینی شهاب گزارش داد: «هواپیماهای جنگی اشغالگران، پایگاه [مقاومت] بدر در منطقه نتزاریم، جنوب شهر غزه را بمباران کردند».

 

دقایقی بعد رسانه‌های عربی از از شلیک یک فروند موشک به شمال نوار غزه خبر دادند.

 

خبرنگار شهاب نیز گزارش داد: «هواپیماهای نظامی اسرائیلی با دو موشک سایت کشتی‌رانی در شمال غربی شهر غزه را هدف بمباران کردند».

 

رسانه‌های فلسطینی می‌گویند این بمباران‌ها به‌قدری شدید بوده که صدای مهیب آن کل نوار غزه را لرزانده و نور زیاد آن نیز از فواصل قابل مشاهده بود.

 

دقایقی بعد خبرنگار شهاب از نوار غزه خبر داد که گزارش‌های اولیه از به شهادت رسیدن یک نفر در پی حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شمال این منطقه حکایت دارد.

 

بر این گزارش‌ها، حملات امشب رژیم صهیونیستی به نوار غزه، زمین‌های کشاورزی در غرب برج‌های الکرامه را هدف قرار داده و سایت کشتی مورد هدف نبوده است.

 

خبرگزاری فلسطینی صفا نیز نوشت: «رزمندگان مقاومت فلسطین نیز با سامانه‌های ضدهوایی در حال شلیک به سمت هواپیماهای اشغالگر در شمال نوار غزه هستند».

 

ارتش رژیم صهیونیستی نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن تایید این حملات، مدعی شد: «دقایقی پیش جنگنده‌های ارتش در واکنش به پرواز بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه، یک کارگاه سلاح‌سازی و آتش‌بار شلیک راکت متعلق به حماس را هدف قرار داد. ارتش اسرائیل به هرگونه تهدیدی از نوار غزه واکنش نشان خواهد داد».

 

پرتاب بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه باعث وقوع حریق‌هایی در زمین‌های اشغال‌شده توسط شهرک‌نشین‌های صهیونیست شده و خشم مقام‌های تل‌آویو از جمله «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم را در پی داشته است.

 

بنت اخیرا در این خصوص گفت: «همچنان تأکید دارم که پاسخ ارتش به ارسال بالن‌های آتش‌زا باید همچون پاسخ به موشک‌پراکنی‌ باشد».

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------