مری ترامپ عموی خود را به دادگاه کشاندترامپ,اخبار امروز,اخبار جدید
مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اعلام کرد که عموی وی به علت درگیر بودن در جلسات روند تحقیقات دادگاه، زیاد نمی‌تواند به امور سیاسی بپردازد.

به گزارش ایرنا، مری ترامپ در مصاحبه با برنامه کارلوس واتسون گفت: وی (دونالد ترامپ) در حال حاضر دستکم در سه پرونده اصلی قضایی که یکی از آنها مربوط به من است و سه تحقیق جنایی دیگر درگیر است.

 

وی افزود: این احتمال وجود دارد که ترامپ بیش از حد مشغول دفاع از خود در دادگاه باشد تا به ادامه فعالیت سیاسی بپردازد.

 

مری ترامپ همچنین تاکید کرد که عموی وی از وضعیت بدتری نسبت به جو بایدن رییس جمهوری کنونی آمریکا برخوردار است و مهارت های واقعی در برابر بایدن ندارد.

 

مری ترامپ در سال ۲۰۲۰ از عموی خود و دیگر اعضای خانواده به دلیل اتهاماتی که مرتکب شده‌اند تا علاقه او را به تجارت خانوادگی از بین ببرند شکایت کرد.

 

مری ترامپ سال گذشته کتابی با عنوان "بسیار زیاد که هیچوقت کافی نیست" منتشر کرد که تاکنون حدود یک میلیون نسخه چاپی، دیجیتال و صوتی آن به فروش رفته است. ترامپ و دستیارانش با ادعای نقض توافقنامه عدم افشای اسرار توسط مری، تلاش کردند از انتشار این کتاب جلوگیری کنند، اما دادگاه درخواست آنان را رد کرد.

 

مری در این کتاب نوشته است که در خانواده ترامپ، ارزش هر شخص به اندازه ثروت اوست و انسان ها تنها از نظر مالی ارزیابی می‌شوند، کیفیت‌هایی مانند همدردی، مهربانی و تجربه و تخصص سرکوب می‌شود. غریزه مرگبار، محترم شمرده می شود، اما اعتقادی به مسئولیت پذیری برای شکست‌ها، وجود ندارد و حقه بازی و تقلب را راه و روش زندگی می‌دانند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------