افزایش کشته‌های عملیات قدس | اولین واکنش بایدن و وزارت خارجه آمریکا به عملیات قدس عملیات قدس ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
در پی عملیات مقاومتی در منطقه «نفیه یعقوب» در بیت‌المقدس که 9 کشته و 12 زخمی برجای گذاشت کاخ سفید عصر جمعه واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، در بیانیه کاخ سفید ضمن «تروریستی» خوانده شدن عملیات قدس آمده است: ما به شدت این حمله «تروریستی» را که در کنیسه یهودی در قدس روی داد محکوم می‌کنیم و تاسف و اندوه خود را درخصوص کشته‌های آن ابراز می‌داریم.

 

کاخ سفید افزود: این حمله به شکل فاجعه‌باری در سالروز هولوکاست روی داده است. آمریکا حمایت کامل خود را از دولت و مردم اسرائیل اعلام می‌کند. بنا به دستور جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا تیم امنیت ملی کشور فورا با همتایان اسرائیلی برای ارائه حمایت مناسب و کمک به زخمی‌ها و تحویل مرتکبان این جرم به دستگاه عدالت تماس برقرار کرد.

 

وزارت خارجه آمریکا نیز به شدت این عملیات را محکوم و با اسرائیل اعلام همبستگی کرد.

 

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا این حادثه را بسیار وحشتناک خواند. او افزود: ما این حمله «تروریستی» را به شدت محکوم می‌کنیم و همچنان متعهد به حفظ امنیت اسرائیل هستیم  و با شرکای اسرائیلی در تماسیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023