تلاش سازمان ملل برای حل موضوع عدم صدور روادید توسط آمریکا برای دیپلمات‌ها اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,سازمان ملل
در پی اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای یکی از دیپلمات‌های روسیه برای حضور در یکی از نشست‌های سازمان ملل، این نهاد بین‌المللی اعلام کرد که برای حل این موضوع با مقامات آمریکایی رایزنی خواهد کرد. 

به گزارش  فارس، روز پنجشنبه گزارش شد که آمریکا از صدور رواید برای یکی از سه نماینده روسیه برای حضور در جلسه کمیته نخست سازمان ملل درباره موضوعات خلع سلاح خودداری کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری تاس،‌«استفانی دوجاریک» سخنگوی دبیر کل سازمان ملل روز جمعه در کنفرانس خبری گفت که سازمان ملل همچنان در ارتباط با مقامات آمریکا و روسیه درباره عدم صدور روادید توسط آمریکا برای نمایندگان روسیه برای حضور در رویدادهای سازمان ملل است.

 

دوجاریک گفت که روسیه به سازمان ملل موضوع عدم صدور روادید را اعلام کرد و سازمان ملل به صورت فعال در حال کار با نمایندگان روسیه و آمریکا برای حل این شرایط است.

 

«دیمیتری پولیانسکی» از اعضای نمایندگی روسیه دز سازمان ملل اعلام کرد که روسیه پیشنهاد انتقال جلسات کمیته نخست سازمان ملل به وین یا ژنو را در سال 2020 داده است.

 

دوجاریک در پاسخ به سوالی درباره پیشنهاد روسیه گفت که اعضای سازمان ملل خودشان درباره مکان برگزاری این نشست تصمیم گیری می‌کنند و دبیرخانه سازمان ملل در حل این موضوعات مداخله‌ای نمی‌کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------