آخرین اخبار بین الملل


جنگ اوکراین،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

انگلیس: دو فرمانده ارشد روسیه به دلیل ناکامی در «خارکیف» و غرق شدن ناو روسی برکنار شده‌اند

در ادامه اظهارنظرهای مقام‌های غربی درباره بحران اوکراین، وزارت دفاع انگلیس ادعایی را درباره برکناری شماری از فرماندهانی نظامی روسیه مطرح…

محبوبیت ترامپ بیشتر از بایدن شد | ۵۸ درصد موافق حضور ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴ هستند ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا از جو بایدن رئیس جمهور فعلی این کشور بیشتر شده است.

 به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، جدیدترین نظرسنجی منتشر شده حاکی است شهروندان آمریکایی بر این باورند که دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین این کشور بهتر از جو بایدن رئیس جمهور فعلی بوده است.

 

بر اساس این گزارش، ۴۸ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی مشترک "هاروارد-هریس" اعلام کردند که دیدگاه مثبتی نسبت به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور و دولتش دارند و این در حالی است که ۴۶ درصد گفته‌اند دیدگاه مثبتی نسبت به جو بایدن و اعضای دولتش دارند.

 

از سوی دیگر ۴۹ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند که دیدگاه نامطلوبی نسبت به بایدن دارند، این رقم برای ترامپ نیز به ۴۷ درصد رسیده است.

 

به نظر می رسد رشد فزاینده تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ماه های اخیر و عملکرد انتقادآمیز بایدن در خارج کردن نیروهای آمریکایی از افغانستان، تاثیر زیادی بر کاهش شدید محبوبیت وی در بین مردم آمریکا داشته است.

 

بیش از ۵۱ درصد آمریکایی ها در این نظرسنجی گفته‌اند که ترامپ رئیس جمهور بهتری نسبت به بایدن بوده است.

 

این نظرسنجی نشان می دهد ۴۸ درصد رای دهندگان آمریکایی عملکرد بایدن در کاخ سفید را تایید می کنند ولی در مقابل ۵۰ درصد با عملکرد وی مخالف هستند.

 

نتایج نظرسنجی درون حربی جمهوری‌خواهان: ۵۸ درصد موافق حضور ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴ هستند

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که دونالد ترامپ از حمایت های بیشتری در مقایسه با دیگر هم حزبی‌هایش برای نامزدی از سوی جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۴ برخوردار است.

 ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

 

ه گزارش تارنمای هیل، براساس نتایج نظرسنجی جدید مشترک "هاروارد کپس" و مرکز افکارسنجی "هریس" مشخص شد که اگر دونالد ترامپ تصمیم بگیرد بار دیگر برای حضور در کاخ سفید نامزد شود، وی بخت اول پیروزی در انتخابات درون حزبی جمهوری خواهان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

 

در این نظرسنجی مشخص شد که تقریبا از هر ۱۰ نفر شش نفر (۵۸ درصد) اعلام کرده اند موافق حضور ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴ هستند.

 

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که ممکن است حزب جمهوری‌خواه پس از شکست در انتخابات قبلی، شانس دیگری در اختیار ترامپ قرار دهد.

 

هیچ کدام از دیگر نامزدهای احتمالی جمهوری خواهان در انتخابات سال ۲۰۲۴ به اندازه ترامپ از بخت بیشتری برای جلب حمایتها در نامزدی در این انتخابات برخوردار نیست.

 

مایک پنس معاون ترامپ با حدود ۱۳ درصد حمایت در میان رای دهندگان حامی جمهوری خواهان در رده دوم و "ران دسانتیس" فرماندار فلوریدا نیز ۹ درصد حمایت ها را از آن خود کرده است.

 

در رده های بعدی "نیکی هیلی" نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل و سناتور "مارکو روبیو" قرار دارند که حمایت کمی را در این نظرسنجی بدست آورده اند.

 

"مارک پن" یکی از مسئولان این نظرسنجی مشترک گفت: ترامپ از پیشتازی بالایی در مقایسه با دیگر نامزدهای احتمالی جمهوری خواهان برخوردار است.

 

از زمان پایان انتخابات ریاست جمهوری که منجر به پیروزی جو بایدن شد، گمانه زنی های مختلفی در مورد احتمال حضور دوباره ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مطرح شده اما هنوز حضور وی قطعی نشده است.

 

این در حالی است که در هفته های اخیر ترامپ از احتمال نامزدی خود در انتخابات ۲۰۲۴ سخن به میان آورده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------