اطمینان‌بخشی بایدن به دموکرات‌ها برای شرکت در انتخابات ۲۰۲۴ بایدن,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
روزنامه واشنگتن پست از اطمینان بخشی رئیس‌جمهوری آمریکا به متحدان دموکرات برای نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ خبر داد. 

به گزارش ایلنا به نقل از واشنگتن پست، «جو بایدن»، رئیس‌جمهوری آمریکا که روز گذشته -‌شنبه- تولد ۷۹ سالگی خود را جشن گرفت، به متحدان دموکرات خود در مورد قصدش برای نامزدی برای دومین بار در انتخابات ۲۰۲۴ اطمینان داد.

 

این روزنامه گزارش داد که بایدن و اطرافیانش در روزهای اخیر به متحدانشان در مورد برنامه‌های رئیس کاخ سفید برای انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۴، زمانی که ۸۱ ساله خواهد شد، اطمینان خاطر داده‌اند.

 

واشنگتن پست به نقل از «کریس داد» سناتور سابق و یکی از دوستان بایدن نوشت: «تنها چیزی که از بایدن شنیده‌ام این است که او قصد دارد دوباره نامزد شود».

 

به نوشته این روزنامه، بایدن در نشست مجازی که در ماه جاری با گروه کوچکی از حامیان خود برگزار کرد، قصد خود برای نامزدی در دومین دوره را تایید و در عین حال تاکید کرد که نمی‌تواند سه سال و نیم پیش از  انتخابات برنامه‌ریزی کند.

 

«اد رندل»، فرماندار سابق پنسیلوانیا که در این نشست شرکت کرده بود، تصریح کرد: «‌بایدن به شدت به آنچه که علنا می‌گوید اعتقاد دارد. رئیس‌جمهور تنها در صورتی نامزد نمی‌شود که احساس کند دیگر از لحاظ جسمی یا روحی قادر به انجام وظایفش نیست».

 

این روزنامه تاکید کرد که این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که نگرانی‌های فزاینده در بین دموکرات‌ها درباره احتمال بازگشت جمهوری‌خواهان به قدرت وجود دارد.

 

 نظرسنجی‌های اخیر مردمی نیز نشان می‌دهد که سطح محبوبیت بایدن در این کشور در شش ماه گذشته ده درصد کاهش پیدا کرده است. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------