شمار قربانیان کرونا در ایتالیا به مرز ۲۰ هزار نفر نزدیک شد/ بیش از ۱۰ هزار کشته در انگلیساخبار,اخبار پزشکی,کرونا در ایتالیا
شمار قربانیان ایتالیایی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به مرز ۲۰ هزار نفر نزدیک شده است.

به گزارش تسنیم، بر اساس اعلام مقامات بهداشتی ایتالیا طی 24 ساعت گذشته 4092 مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است و با احتساب آن، تعداد کل مبتلایان به کرونا در ایتالیا به 156,363 مورد رسیده است.

 

همچنین طی 24 ساعت اخیر 431 نفر در ایتالیا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب تعداد کل جانباختگان در این کشور به 19,899 نفر رسیده است.

 

شمار قربانیان کرونا در انگلیس از مرز ۱۰ هزار تن گذشت

وزارت بهداشت انگلیس روز یکشنبه(۲۴ فروردین) اعلام کرد که تعداد کل جان‌باختگان بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در بیمارستان‌های انگلیس با گزارش ۷۳۷ فوتی دیگر، به ۱۰ هزار و ۶۱۲ تن افزایش یافته است.

 

در چند روز گذشته آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور انگلیس با روندی نزولی همراه بوده است و به عبارتی شیب منحنی کاهش یافته است.

 

تعداد کل موارد ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس تاکنون حدود ۸۵ هزار نفر گزارش شده است.

 

افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌ها در الجزایر و عمان/ ثبت ۱۹ مورد جدید در اسرائیل

وزارت بهداشت عمان از ثبت 53 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و به این ترتیب آمار کل مبتلایان به 599 افزایش یافت.

 

همچنین با فوت یک مبتلای دیگر، آمار فوتی ها به چهار نفر افزایش یافت.

 

مقامات بهداشت الجزایر هم از ثبت 89 مورد جدید ابتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر و فوت 18 نفر دیگر خبر دادند.

 

ابراهیم ملحم سخنگوی رسمی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین هم از ثبت 19 مورد ابتلای جدید به کرونا در کرانه باختری خبر داد که مربوط به منطقه سلوان و وادی حلوه در قدس اشغالی است.

 

سیر صعودی مبتلایان به کرونا در عربستان

وزارت بهداشت عربستان امروز یکشنبه اعلام کرد: با ثبت 429 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار کل مبتلایان تاکنون به 4462 نفر رسید.

 

این وزارتخانه افزود: هفت مورد مرگ جدید بر اثر ابتلا به کرونا ثبت شد و با احتساب آنها شمار کل جان باختگان به 59 نفر رسید و 41 نفر دیگر نیز بهبود یافتند.

 

شمار مبتلایان به کرونا در هلند از مرز ۲۵ هزار نفر گذشت

مقام های بهداشت و سلامت هلند روز یکشنبه اعلام کردند که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به بیش از 25 هزار نفر رسیده و تعداد فوتی ها نیز با 94 نفر افزایش به 2737 نفر رسیده است.

 

بر اساس این گزارش، موسسه ملی بهداشت هلند از ابتلای 1188 نفر دیگر به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داده و در مجموع بیش از 25587 نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

 

شمار قربانیان کرونا در فرانسه به بیش از ۱۴ هزار نفر رسید

بر اساس اعلام مقامات بهداشتی فرانسه طی 24 ساعت گذشته 2937 مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است و با احتساب آن، تعداد کل مبتلایان به کرونا در فرانسه به 132,591 مورد رسیده است.

 

همچنین طی 24 ساعت اخیر 561 نفر در فرانسه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب تعداد کل جانباختگان در این کشور به 14,393 نفر رسیده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------