اخبار پزشکی


اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی, کرونا

احتمال افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا با آلودگی هوا

تحقیقی جدید حاکی از شواهد قانع کننده ای درباره ارتباط بین آلودگی هوا و افزایش شدت ابتلا به ویروس کرونا و مرگ و میر ناشی از…


افزایش ۳.۵ درصدی مبتلایان به بیماری کرونا در تهران/ دانشگاه علوم پزشکی کردستان: اخیراً با یک پیک مجدد کرونا روبه‌رو شده‌ایماخبار,اخبار پزشکی,کرونا در ایران
​فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: آمارهای ۲۴ ساعت گذشته نشان می دهد پذیرش بیماران در بخش های بهداشتی و درمانی افزایش ۳ و نیم درصدی داشته است.

به گزارش ایلنا، علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت:در مجموع ۲۶۵ بیمار در بیمارستان های پذیرای کرونا در استان تهران پذیرش شدند که سهم بیماران عادی ۲۰۰ نفر بود و افزایش ۶۵ بیمار را در بخش های ویژه آی سی یو  افزایش نسبی را نسبت به روزهای گذشته نشان می دهد.

 

زالی گفت: آمارهای ۲۴ ساعته نشان میدهد سهم مراجعه کنندگان در بخش های بهداشتی و درمانی و بستری ۳ و نیم درصد را نشان میدهد که این عدد نیز نسبت به روزهای گذشته افزایش مختصر داشته است. 

 

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: سن فرد، میزان مواجه، سلامتی فرد و رعایت موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین همه فعالیت های اجتماعی در اپیدمی ها می تواند بعلت رعایت نکردن موارد بهداشتی بالقوه خطرناک باشد.

 

زالی خاطرنشان کرد: شاهد این هستیم که برخی از شهروندان اخیرا در سطح شهر کمتر ملاحظات بهداشتی را رعایت می کنند. ما از همه مردم می خواهیم که در مکان های شلوغ و پرازدحام حتما موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. 

 

خطر وقوع مجدد پیک کرونا در کردستان؛ مردم «فاصله‌گذاری اجتماعی» را رعایت کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان ضمن هشدار به هم‌استانی‌ها گفت: خطر ویروس کرونا هنوز رفع نشده و اخیراً با یک پیک مجدد کرونا روبه‌رو شده‌ایم، از مردم خواهشمندیم فاصله‌گذاری اجتماعی و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------