X

حریرچی: ورود مبتلایان کرونا به هواپیما و قطار ممنوع شد/ هزینه شش و نیم میلیاری برای بیماران کروناییاخبار,اخبار پزشکی,ایرج حریرچی
ایرج حریرچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره آخرین اخبار محدودیت‌ها و هزینه شش و نیم میلیاری وزارت توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت امشب ۸ آبان ماه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی آخرین اخبار از محدودیت‌ها و برنامه‌های مقابله با کرونا پرداخت.

 

 معاون وزیر بهداشت گفت: همه افرادی که کرونای آنها مثبت شده است را ردیابی می‌کنیم و از امروز این افراد قادر به استفاده از قطار و هواپیما نیستند و بزودی قادر به استفاده از مترو و اتوبوس نیز نخواهند بود.

 

حریرچی با اشاره به اینکه قریب به اتفاق دارو‌هایی که برای کرونا مطرح شده هیچ کدام اثر قابل توجهی ندارند گفت: دارو‌های بیشتری برای بیماران تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

 

او با اشاره به اینکه در فروردین ماه ۷۸ میلیون و پس از آن ۳۴ میلیون نفر غافلگیری شدند افزود: از بسیج بسیار قدردانی می‌کنیم که همکاری خوبی در این مدت با ما داشتند، همچنین با همکاری وزارت ارتباطات و سایر نهاد‌ها افراد را غربالگری خواهیم کرد، لذا افراد در معرض خطر را تست خواهیم کرد، روزانه ۲۵ هزار تست را انجام می‌دادیم که شش و نیم میلیارد تومان هزینه در بر دارد، ما می‌خواهیم روزانه ۱۰۰ هزار تست را انجام دهیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------