اخبار پزشکی


تست کرونا در منزل کرج,تست کرونا در منزل,تست کرونا در خانه

تست کرونا در منزل کرج

تست کرونا در منزل تقریبا نزدیک به یک سال است که از شیوع و همه گیر شدن بیماری کرونا در جهان می گذرد. این ویروس که در ابتدا از…


حریرچی: ورود مبتلایان کرونا به هواپیما و قطار ممنوع شد/ هزینه شش و نیم میلیاری برای بیماران کروناییاخبار,اخبار پزشکی,ایرج حریرچی
ایرج حریرچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره آخرین اخبار محدودیت‌ها و هزینه شش و نیم میلیاری وزارت توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت امشب ۸ آبان ماه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی آخرین اخبار از محدودیت‌ها و برنامه‌های مقابله با کرونا پرداخت.

 

 معاون وزیر بهداشت گفت: همه افرادی که کرونای آنها مثبت شده است را ردیابی می‌کنیم و از امروز این افراد قادر به استفاده از قطار و هواپیما نیستند و بزودی قادر به استفاده از مترو و اتوبوس نیز نخواهند بود.

 

حریرچی با اشاره به اینکه قریب به اتفاق دارو‌هایی که برای کرونا مطرح شده هیچ کدام اثر قابل توجهی ندارند گفت: دارو‌های بیشتری برای بیماران تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

 

او با اشاره به اینکه در فروردین ماه ۷۸ میلیون و پس از آن ۳۴ میلیون نفر غافلگیری شدند افزود: از بسیج بسیار قدردانی می‌کنیم که همکاری خوبی در این مدت با ما داشتند، همچنین با همکاری وزارت ارتباطات و سایر نهاد‌ها افراد را غربالگری خواهیم کرد، لذا افراد در معرض خطر را تست خواهیم کرد، روزانه ۲۵ هزار تست را انجام می‌دادیم که شش و نیم میلیارد تومان هزینه در بر دارد، ما می‌خواهیم روزانه ۱۰۰ هزار تست را انجام دهیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------