رییس کمپانی تسلا: تست‌های کرونا قلابی استاخبار,اخبار پزشکی,ایلان ماسک
"ایلان ماسک" از جعلی بودن تست های کرونا خبر داد.

به گزارش عصرایران، "ایلان ماسک" رییس شرکت خودروسازی تسلا و شرکت فضایی" اسپیس ایکس" در توییتی نوشت:" یک چیز بسیار قلابی در جریان است. امروز 4 مرتبه تست سریع (آنتی ژن) کرونا دادم. جواب 2 تست منفی و جواب 2 تست مثبت شد. از یک ماشین، از یک تست و از یک پرستار 4 جواب مختلف گرفتم."

 

او در پاسخ به برخی کامنت‌های توییتش نوشت: وقتی این اتفاق برای من می‌افتد برای دیگران هم افتاده است.

 

او به طعنه نوشت: اما درآمد حاصل از این همه تست اصلا قلابی نیست و واقعی است.

 

او افزوده است: برای اطمینان تست "پی‌سی‌آر" داده که جواب آن 24 ساعت دیگر ارسال خواهد شد.

اخبار,اخبار پزشکی,ایلان ماسک

 

گفتنی است طی روزهای گذشته تست کرونا برخی کارکنان شرکت تسلا مثبت شده است. ایلان ماسک 49 ساله هم به دلیل بروز برخی علایم شبیه سرماخوردگی تست کرونا داده است.

 

ایلان ماسک 8 ماه پیش پیش‌بینی کرده بود تا ماه آوریل (اردیبهشت) ویروس کرونا از بین خواهد رفت. او طی ماه های گذشته بارها ویروس کرونا را ساختگی و جعلی توصیف کرده و متهم است با نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی در محیط کار شرکت تسلا، جان کارکنان شرکت خود را به خطر می اندازد.

 

ایلان ماسک "بیل گیتس" را یک احمق توصیف کرده و گفته حتی اگر واکسن کرونا به بازار بیاید او و خانواده اش واکسن نخواهند زد؛ چون کرونا نه او و نه فرزندانش را تهدید نمی کند.

 

او همچنین گفته است آمار مربوط به مرگ و میر کرونا در آمریکا به عمد بیشتر اعلام می شود، تا درباره خطر کرونا بزرگنمایی شود. 

 

ایلان ماسک از جمله افرادی است که به شدت مخالف قرنطینه سراسری به خاطر کروناست و در ماه آوریل گذشته بارها نسبت به تعطیلی کشور و کسب و کارها در نتیجه قرنطینه ایالت های مختلف، اعتراض کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------