X

کاهش فوتی‌های روزانه کرونایی در استان تهران به ۲۸ نفر/ هیچ مراسمی بدون مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار نمی‌شود اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,استاندار تهران
استاندار تهران با اشاره به کاهش آمار فوتی‌های روزانه در تهران گفت: هیچ مراسمی بدون مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه طرح شهید سلیمانی گفت: تعداد فوتی‌های کرونایی در استان تهران روزانه به ۲۸ نفر کاهش پیدا کرده و همچنین میزان بستری‌های ما میز به زیر ۸۰ نفر رسیده است اما هنوز هم به شرایط پایداری نرسیده‌ایم.

 

وی درباره اعمال محدودیت‌ها ادامه داد: اعمال محدودیت‌های هوشمند و نظارت دقیق بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و طرح منع تردد شبانه نقش بسیار مهمی در کاهش فوتی‌های کرونایی داشته است.

 

استاندار تهران خاطرنشان کرد: حفظ شرایط موجود بسیار اهمیت دارد و در مقاطعی بیمارستان های دولتی در استان تهران برای پذیرش جا نداشتند و باید شرایطی فراهم کنیم تا شیب نزولی در فوت و بستری در استان تهران تداوم داشته باشد.

 

وی درباره برگزاری سالگرد شهید سلیمانی تاکید کرد: هیچ مراسمی بدون مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا در استان تهران برگزار نمی‌شود و این راهبرد در راستای صیانت از وضع موجود کرونا در استان تهران است و از ظرفیت فضای مجازی برای زنده نگهداشتن ایام فاطمیه و سالروز شهادت شهید سلیمانی باید بهره گرفته شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------