X

تکمیل تخت‌های بیمارستانی شهرهای خوزستان / نگرانی از کمبود اکسیژن در بیمارستانهای آذربایجان شرقی,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در شهرستان‌های خوزستان خبر داد. 

 دکتر فرهاد سلطانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان‌های پذیرای کرونا در خوزستان اظهار کرد: ظرفیت تخت‌های بیمارستانی اختصاص یافته به بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان‌ها تکمیل شده است و تعداد بیماران در شهرهای مسجدسلیمان، ایذه، شوش و اندیمشک زیاد است.

 

وی افزود: با توجه به شلوغی بیمارستان‌ها و محدود بودن نیروی انسانی، مجبوریم به کادر درمان مرخصی ندهیم و از همه ظرفیت استفاده کنیم که این وضعیت، باعث خستگی و فرسودگی پرسنل درمانی می‌شود.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص دیگر مشکلات حوزه درمان، گفت: منابع تجهیزاتی در حال مستهلک شدن هستند و گاهی اوقات این تجهیزات، ایراد پیدا می‌کنند و تا رفع این مشکلات مقداری زمان سپری می‌شود؛ این مشکلات منابع، در وضعیت شلوغی بیمارستان‌ها باعث اذیت ما شده است.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر در استان خوزستان تقریبا ٢٠٠٠ بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند، افزود: اکنون در بخش‌های عادی بیمارستان‌های خوزستان بیش‌ از یک هزار و ۵٠٠ بیمار و در بخش‌های ویژه نیز بیش از ۴٠٠ بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند.

 

نگرانی از کمبود اکسیژن در بیمارستانهای آذربایجان شرقی 

معاون بهداشتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:در خصوص تامین دستگاههای اکسیژن در بیمارستانهای استان نگرانی وجود دارد. 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، دکتر درستی معاون بهداشتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:با وجود اینکه تعداد بستری های کرونا در بیمارستانهای استان به بیش از ۱۶۰۰ نفر رسیده است اما تختهای خالی در مراکز درمانی هست اما به علت نیاز زیاد بیماران به اکسیژن، احتمال کمبود آن وجود دارد و ممکن است در تامین نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن دچار مشکل شویم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------