آخرین اخبار سیاسی

محمود صادقی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

محمود صادقی: به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به دادسرا می‌روم

محمود صادقی از حاضر شدن در دادسرا به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب خبر داد. به گزارش جماران، صادقی نماینده تهران در مجلس دهم نوشت:…

مهاجری: چرا الان جیغ‌مان از درآمدهای میلیاردی مهران مدیری به هوا رفته؟!محمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاس
یک فعال سیاسی اصولگرا نوشت: چرا الان جیغ‌مان از درآمدهای ده‌ها میلیاردی او به هوا رفته؟ سال‌هاست او برنامه می‌سازد و پول خوب هم می‌گیرد. سکوت چندین‌ساله چه توجیهی دارد واقعاً؟

به گزارش اعتمادآنلاین، محمد مهاجری نوشت: پس از آنکه آقای مهران مدیری اعلام کرد راضی نیست برنامه‌اش از تلویزیون پخش شود، اعتراضات متعددی به او صورت گرفت و از جمله گفته شد او هرچه دارد از صداوسیماست و اخیراً سی میلیارد تومان طلبش را دریافت کرد. یک شاعر هم که الان در صداوسیما مسئولیت دارد نوشت «اگر تلویزیون نبود مهران مدیری باید در برره، بز می‌چراند!»

 

آقای مهران مدیری سال‌هاست در تلویزیون کار می‌کند و از قضا درآمدهای هنگفتی دارد. دلیلش هم آن است که توانسته حامیان مالی پولدار برای خود فراهم آورد.

 

روزگاری همین آقای مدیری در طنزهایی که می‌ساخت، کار سفارشی هم می‌کرد و طعنه‌هایی به رقبای مااصولگراها می‌زد و حتی بالاتر به تمسخر علنی آنها می‌پرداخت و چه بسیار دفعاتی که به دولت غیرقابل قبول برای مااصولگراها حمله کرد. آن وقت‌ها مدیری را حلواحلوا کردیم و روی سر می‌گذاشتیم.

 

چرا الان جیغ‌مان از درآمدهای ده‌ها میلیاردی او به هوا رفته؟ سال‌هاست او برنامه می‌سازد و پول خوب هم می‌گیرد. سکوت چندین‌ساله چه توجیهی دارد واقعاً؟

 

خب حالا که مدیری این پول را گرفته، پرسش این است که چه کسی پول‌ها را داد.؟ مگر نمی‌گویند همین چند روز پیش سی میلیارد تومان از صداوسیماگرفته؟ این پول‌ها مشروع است یا نامشروع؟ اگر مشروع است چه جای اعتراض؟ و اگر نامشروع است چرا جلوی پرداختش را نگرفتند؟ او آیا مالیات این درآمد را داده؟ چقدر؟ آیا شفاف است؟ و مهم‌تر اینکه اگر مهران مدیری میلیاردها گرفته، درآمد صداوسیما چقدر بوده؟ لابد باید کاسبی پرسودی برای تلویزیون باشد که این مقدارش را به یک تهیه‌کننده داده!

 

بحث‌ و گفت‌گو درباره رفتار اخیر مهران مدیری به‌جای خود محفوظ، اما رفتار دوگانه مااصولگراها  با او واقعا آزاردهنده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022