آخرین اخبار سیاسی

توماج صالحی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

وکیل توماج صالحی: اقدامات اداری و قضائی لازم برای عمل جراحی پای او در جریان است

یکی از وکلای توماج صالحی، خواننده بازداشتی در جریان اعتراضات سال گذشته ایران، اخبار منتشر شده درباره وضعیت سلامت او را رد و تاکید کرد که…

ادعای حمید رسایی: مهدی نصیری در دادگاه ویژه روحانیت محکوم شدحمید رسایی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
حمید رسایی مدعی محکومیت مهدی نصیری در دادگاه ویژه روحانیت شد.

به گزارش رویداد۲۴، حمید رسایی در کانال تلگرامی خود نوشت: از جمله افرادی که در پرونده اخیر از آن‌ها بابت توهین و نشر اکاذیب شکایت کردم، آقای مهدی نصیری بود که به پرداخت ۱۰ میلیون تومان به حساب عمومی دولت محکوم شد.

 

موضوع شکایتم به بازنشر مطالب توهین‌آمیز زینب موسوی در صفحه مهدی نصیری برمی‌گشت. از زینب موسوی هم شکایت کرده بودم، اما از آنجا که وی پستش را حذف و عذرخواهی کرد، از شکایتم گذشت کردم.

 

اما مهدی نصیری که سابقه آشنایی و دوستی‌مان به حدود ۲۰ سال قبل بازمی‌گردد، در جاده لجاجت! نه تنها بابت بازنشر آن توهین، عذرخواهی نکرد بلکه بعد از عذرخواهی بلاگر قمی و حذف پستش، حاضر به حذف آن از صفحه خودش نشد تا اینکه شکایت صورت گرفت! جالب اینجاست که وی تاکنون بار‌ها در صفحات مجازی‌اش درباره لزوم عذرخواهی جمهوری اسلامی قلم زده!

 

پیش از این محراب قاسمخانی، فرید مدرسی، مرضیه محمودی، اسدی زیدآبادی به همین دلایل در دادگاه محکوم شده بودند. برخی افراد نیز عذرخواهی کردند که شکایت از آن‌ها پس گرفته شد.

 

حمید رسایی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------