آخرین اخبار سیاسی

لباس محمود احمدی نژاد ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

لباس محمود احمدی نژاد حاشیه ساز شد /حضور در افتتاحیه مجلس خبرگان با پیراهن سفید! + عکس

تصویری از محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم را در مجلس خبرگان رهبری مشاهده می کنید. به گزارش خبرآنلاین، مراسم افتتحایه ششمین دوره…

بررسی موضوع دستکاری در آزمون خلبانی داماد روحانی توسط سازمان هواپیماییحواشی آزمون خلبانی داماد روحانی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
سرپرست معاونت استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از بررسی موضوع « دستکاری در آزمون خلبانی داماد روحانی در سال‌های ۹۶ و ۹۷» پس از ارسال اسناد و مدارک به سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد.

«محمد شهبازی» امروز جمعه در گفت‌و گو با ایرنا درباره «دستکاری در آزمون خلبانی داماد روحانی در سال های ۹۶ و ۹۷» که منجر به اعطای مجوز خلبانی با وجود نمره مردودی به وی می‌شود، گفت: در صورت ارسال مدارک و شواهد، سازمان هواپیمایی این موضوع را بررسی خواهد کرد.

 

سرپرست معاونت استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به اینکه آیا در صورت محرز شدن اینکه این فرد با نمره مردودی موفق به اخذ مجوز خلبانی شده است، آیا امکان لغو مجوز خلبانی وی وجود دارد؟ تاکید کرد: باید این موضوع به طور کامل بررسی شود و سپس در این باره اعلام نظر می‌شود.

 

به گفته شهبازی، در سال های گذشته هم چنین خبرهایی وجود داشته که بررسی آنها نیازمند ارسال مدارک و اسناد به سازمان هواپیمایی کشوری است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------