آخرین اخبار سیاسی

آزادارمکی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

آزادارمکی : اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکایی به معنای همراهی آنان با دولت ایران نیست

آزادارمکی جامعه‌شناس در تحلیل خود از واکنش مقامات ایرانی به اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکا و اعرام بورسیه دانشجویان اخراج شده، به…

واکنش نماینده مجلس به توقیف سایت انتخاب: از یک طرف رئیسی اعلام می‌کند ما هیچ شکایتی از رسانه نداریم، از طرفی هم بیشترین فشار به اصحاب رسانه وارد می‌شودمعین‌الدین سعیدی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
یک نماینده مجلس به توقیف سایت انتخاب انتقاد کرد و گفت: «از توقیف سایت «انتخاب» در حیرتم و به محض شروع کار مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنم که چرا «انتخاب» را توقیف کرده‌اند.»

معین‌الدین سعیدی، نماینده مجلس، درباره توقیف انتخاب به هم‌میهن گفت: من از این اتفاق عجیب در حیرت هستم.. از یک طرف رئیس جمهور اعلام می‌کند ما هیچ شکایتی از رسانه نداریم، از طرفی هم بیشترین فشار به اصحاب رسانه وارد می‌شود، این‌ها تناقض است. سیاست خارجی دولت وحی منزل نیست که نشود نقد کرد من هم به‌عنوان خادم مردم در عین اینکه نقاط قوت را می‌بنیم در کنار آن نقدهای بی‌شماری هم به دولت دارم؛ اینکه راه برخورد با رسانه آن هم رسانه وزینی مثل انتخاب نیست.

 

وی در ادامه افزود: من به‌محض شروع کار مجلس موضوع را پیگیری می‌کنم که چرا انتخاب را توقیف کرده‌اند. اگر قرار باشد رسانه‌ها صرفا باب میل امثال بنده کار کنند که با اصول قانون اساسی و اصل نهم و آزادی که انقلاب ما روی آن تاکید دارد در تضاد است. قرار نیست که خوشایند مسئولین صحبت کنیم تا آقایان خوششان بیاید.

 

سعیدی درباره احتمال ایجاد روند محدودسازی رسانه‌ها گفت: من لزوما این اتفاق را به‌عنوان یک فرآیند توسط دولت نمی‌بینم، خود آقای رئیسی هم نشان داده‌اند که از صبر برخوردار‌ند اما این اتفاق ناراحت کننده است. من بدون اینکه این اتفاق را تعمیم به کل بدهم می‌گویم این اتفاق از نظر بنده اتفاق نامبارکی بوده است و انشالله که سریعا هیات نظارت بر مطبوعات این حکم را ملغی کند و عزیزان ما در این سایت وزین به کار خود ادامه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------