آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سخنگوی ارشد نیروهای مسلح

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: در طول ۹ سال گذشته، در بمباران های اسرائیل در سوریه ۸ ایرانی شهید شده اند

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم صهیونیستی در صورت ادامه شرارت، دست برتر محور مقاومت و ایران را خواهد دید. به گزارش…


کنایه امام جمعه تهران به احمدی‌نژادی‌ها؛با شارلاتان بازی نمی‌توان جلوی قانون راگرفت/حاشیه امن نداریداخبار,اخبار سیاسی,احمد خاتمی

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه تفرقه انداختن بین مردم و مسئولان غیرقابل قبول است گفت: دولتمردان فعلی و قبلی هیچگاه در حاشیه امن نیستند و هر عملی که انجام داده‌اند باید پاسخگو بوده و با شارلاتان بازی جلوی قانون گرفته نمی‌شود.

آیت الله سید احمد خاتمی عصر امروز در مراسم یادواره سرداران و 400 شهید این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: فومن با داشتن عالمان گرانقدری همچون آیت الله بهجت (ره) و شیخ شجونی که در ایام سالگرد این عالم مبارز نیز قرار داریم شهری ریشه‌دار در زمینه دینی است.

 

وی به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهدا نیست" اشاره کرد و گفت: مجالس شهدا را نباید یک مجلس معمولی ببینیم زیرا این مجالس هدفمند بوده و افرادی که در این مجالس شرکت می‌کنند بیعت با شهیدان و تجدید پیمان با راه شهدا را دنبال میکنند.

 

اهم اظهارات سید احمد خاتمی به شرح زیر است:

 

اصول ثابت قانون اساسی از ولایت فقیه می‌گوید و آنان که در متن حکومت هستند باید پایبند بوده و ولایتمداری داشته باشند و از "ولایت‌شعاری" بپرهیزند و انتظار شهدا نیز از مسئولان این است که عملاً در خط ولایت باشند.

 

توطئه گروهی دشمنان در عرصه زلزله و ایجاد بی‌اعتمادی نسبت به مسئولان قابل قبول نیست و ارتش، سپاه و مسئولان نظام وارد کار شده تا جایی که سخنگوی سپاه اعلام کرد روزانه 400 کانکس‌ ساخته و به مناطق زلزله زده انتقال داده می‌شود.

 

دولت ما قانونی و مشروع بوده و رئیس جمهور توسط مقام معظم رهبری تنفیذ شده است و مجلس و قوه قضائیه ایران نیز مشروع و قانونی است.اینکه شخصی بر علیه قوه قضائیه صحبت کند این عمل با قانون‌مداری سازگار نبوده و شارلاتان بازی است و اگر حرفی دارید می‌توانید از لحاظ قانونی پیگیری کنید و داشتن مشروعیت به قبول داشتن شخص شما نیست.

 

تفرقه انداختن بین مردم و مسئولان نظام اسلامی غیرقابل قبول است دولتمردان فعلی و قبلی هیچ‌گاه در حاشیه امن قانون نیستند و در مورد هر عملی که انجام داده‌اند باید پاسخگو باشند و نمی‌شود که با شارلاتان بازی جلوی اجرای قانون گرفته شود.

 

جوانک نپخته‌ای در عربستان روی کار آمده است که می‌گوید مکه و مدینه را بسان یکی از شهرهای اروپایی خواهم ساخت و از ترامپ تقدیر می‌کند. کشور ایران مسئولان خویشتنداری داشته و دارد.

 

تسنیم

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------