سه پرسش از مخبرمخبر کفیل ریاست جمهوری ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

روزنامه جهان صنعت نوشت:یکم- محمد مخبر تا روزی که نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری از سوی همه نهادهای ذی‌ربط تایید و تصویب شود سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری و نهاد دولت است. آیا این منصب موجب می‌شود که ایشان از پرسش‌ها مصونیت پیدا کند؟ بدیهی است که پاسخ منفی است. یعنی وقتی می‌شد از مرحوم سیدابراهیم رییسی که به‌طور ناگهانی شهید شد و مردم را غمگین کرد پرسش کرد، پس از ایشان هم می‌شود پرسش کرد.

 

دوم- حالا چه پرسش بسیار مهمی هست که در این روزهای پرکاری ایشان باید از وی پرسید؟ اتفاقا پرسش این است که آیا در روزی که سرپرست دولت باید در مراسم گوناگون حضور پیدا کرده و از مهمانان خارجی استقبال می‌کرد و مسائل مهمی را که درباره تشییع پیکر رییس‌جمهور شاید پدیدار می‌شد را حل می‌کرد، چگونه فرصت کرده است برای آقای محمد جلال مآب حکم صادر کرده و او را به مقام دبیر شورای توسعه سواحل مکران برساند؟

 

سوم- مگر چه عیبی دارد که آقای مخبر بتواند به این کار هم در کنار ده‌ها کار مهم‌تر رسیدگی کرده و فردی را واجد صلاحیت می‌دانسته است به یک مقام تازه منصوب کند؟ عیبی ندارد اما سیاست‌ورزان می‌پرسند در کنار دادن حکم برای تصدی سرپرست وزارت خارجه و نیز حکم معاون پارلمانی رییس‌جمهور، این مقام چقدر اهمیت داشته و دارد؟

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------