آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حسن روحانی

«جعفر سرقینی» سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت شد

رئیس جمهور در حکمی «جعفر سرقینی» را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد. به گزارش ایسنا، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن…


دیوان عالی کشور حکم اعدام تمجیدی و رجبی را تأیید کرد/ تقاضای اعاده دادرسی می‌دهیم اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سعید تمجیدی و محمد رجبی
وکیل مدافع سعید تمجیدی و محمد رجبی از تأیید حکم اعدام موکلانش توسط دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: با توجه به اینکه پرونده به اجرای احکام ارسال می‌شود، امیدواریم‌ بتوانیم‌ پرونده‌ را مطالعه کنیم و قطعاً تقاضای اعاده دادرسی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم این حکم را در دیوان عالی نقض کنیم. 

مصطفی نیلی، وکیل مدافع سعید تمجیدی و محمد رجبی در گفت‌و‌گو با ایلنا، در خصوص آخرین اخبار از پرونده‌های موکلان خود، اظهار کرد: متأسفانه حکم اعدام موکلان من توسط دیوان عالی کشور، تأیید و به وکلا ابلاغ شده است.

 

وی با بیان اینکه پرونده به اجرای احکام رفته است، گفت: یکی از وکلای تسخیری آقای تمجیدی و آقای مرادی نسبت به رأی شعبه ۱۵ فرجام‌خواهی کرده بودند و پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و در دیوان رسیدگی شد.

 

نیلی ادامه داد: یک نفر از سه قاضی نظر مخالف با ابرام ‌حکم داشته و مستدل و مستند نظر خود را بیان کرده اما چون دو قاضی دیگر نظر به تأیید حکم داشته‌اند، حکم تأیید و ابرام شده است.

 

وکیل مدافع سعید تمجیدی و محمد رجبی بیان کرد: ما تاکنون اجازه ورود به پرونده را نداشته‌ایم؛ با توجه به اینکه پرونده به اجرای احکام ارسال می‌شود، امیدواریم‌ بتوانیم‌ پرونده‌ را مطالعه کنیم و قطعاً تقاضای اعاده دادرسی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم این حکم را در دیوان عالی نقض کنیم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------