آخرین اخبار سیاسی


وزیر اطلاعات،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

وزیر اطلاعات: پیرو توافق انجام شده، گروه‌های ضدانقلاب باید خلع سلاح و از کردستان عراق خارج شوند

وزیر اطلاعات با هشدار به عناصر ضدانقلاب در خصوص هرگونه اقدام برای ایجاد اخلال در امنیت کشور گفت: پاسخ ایران به عناصر ضدانقلاب کوبنده…

صادق خرازی: برخی می‌گویند بابک زنجانی در ایران نیست | صحبت‌های وزیر بهداشت را به کامپیوتر بدهید منفجر می‌شودصادق خرازی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

به گزارش خبرفوری مهم‌ترین بخش‌های اظهارات صادق خرازی به شرح زیر است: 

 

-در نپذیرفتن قوانین مالی بین المللی، میلیاردرهایی مانند بابک زنجانی متولد شدند که برخی مدعی هستند احتمالاً وی دیگر در ایران نیست.

 

- سپاه یک نهاد رسمی در ایران است و خریدهای این نهاد رسمی است. کسی نمی‌تواند به این نهاد خرده گیرد. سازمان ملل نیز هیچ گاه سپاه را تروریستی اعلام نکرده است. من با آقای شیراک در مورد سپاه مذاکره کردم و در زمان آقای خاتمی جلوی اعلام تروریست بودن آن را گرفتیم.

 

- من نمی‌دانم اسم وزیر بهداشت را چه می‌توان گذاشت. اگر صحبت‌های نمکی را به کامپیوتر بدهید منفجر می‌شود. او تناقض گوست. اگر در بهمن ماه مسئولین بهداشت نمی‌دانستند که کرونا به ایران رسیده تحقیقاً اشتباه می‌کنند. یک حکمران شرافتمند تصمیمی نمی‌گیرد که در این حد مردم تکه - تکه شوند. هر خانواده‌ای امروز یک داغ را شاهد است. معتقدم ظرف ۳ ماه کشور را می‌توان واکسینه کرد. البته نه با این آقایان که واکسن را در دستمال ابریشمی می‌گذارند و نزد بالاترین مقامات کشور می‌برند.

 

- ریل گذاری توسعه، کشور را نه به گمراهی که به نابودی کشیده است. ۳۰۰ میلیارد دلار در صنایع بالادستی سرمایه گذاری می‌کنیم و خوشحالیم که ۳۰ میلیارد تومان در سال سود به دست می‌آوریم.!

 

- شفافیت مالی مسئولین امری ثابت است و هر مسئولی در ابتدای مسئولیتش باید دارایی‌های خود را اعلام کند اما نباید این شفافیت دستمایه نیروهای سیاسی قرارگیرد. هرکسی درآمد مشروع دارد باید آن را فریاد بزند. وقتی جرمی نکردید، نباید هراسی از شفافیت داشت.

 

- خاتمی از عزیزترین شخصیت های مورد علاقه من است. تجربه ۸۸ بین خاتمی و بخش‌هایی از نظام گسل ایجاد کرد. خاتمی سکه سفیدی است که به درد روز سیاه ملت ایران می‌خورد. آقای خاتمی همواره رهبری را دعا می‌کنند. من اگر رئیس جمهور بودم مسئله را حل می‌کردم. من جای آقای روحانی بودم دست خاتمی را می‌گرفتم و نزد رهبری می‌بردم.

 

- احمدی نژاد در حال حاضر باید پاسخگو باشد. آنقدر آقایان بد عمل کردند که احمدی نژاد در حال درخشیدن است.

 

- گاندو و مستند پایان بازی بدعت هایی است که آغازش دست برخی است. اما پایانش در دست سازندگان نیست. کسی که در حال مذاکره است و شخص اول نظام به او علاقه دارد، علیه وی مستند می سازند. رهبری با هیچ کس رو در بایستی ندارد. مگر کسی می تواند مذاکره کند و رهبری در جریان آن نباشد. به پشت کسی که شبانه روز زحمت می کشد، خنجر می زنند. ظریف این روزها خواب ندارد. آیا کسی با مدیر کشورش این کار را می کند؟ آسیاب به نوبت! اگر قرار است فیلمی ساخته شود ما بهتر می سازیم.

 

- اولین دستور من بعد از رئیس جمهور شدن، تزریق واکسن کرونا به همه شهروندان ظدف دو تا سه ماه خواهد بود و نظارتم بر زدن این واکسن دقیقه ای و لحظه ای خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی