آخرین اخبار سیاسی


امیرحسین بانکی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مخالفت شورای نگهبان با تشکیل شورای فقهی سقط در طرح جوانی جمعیت

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان برخی ایرادات فقهی به بندهای مربوط به سقط و غربالگری در طرح جوانی…

نماینده مجلس: چرا به جای پاسخ به خبرنگاران «پفیوز» می گویید؟ / فوت روزانه صد نفر نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ استنماینده مجلس,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
یک نماینده مجلس گفت: روزانه شاهد فوت بیش از صد نفر از هموطنان در اثر کرونا هستیم و این نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها و عدم مدیریت است که باید به آنها رسیدگی شود

به گزارش دیده بان ایران؛ نماینده خرم آباد در مجلس با بیان اینکه مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند، گفت: فوت روزانه صد نفر نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها است.

 

 

 

مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۶ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از بی‌توجهی نسبت به مشکلات درمانی و معیشتی مردم انتقاد کرد و گفت: روزانه شاهد فوت بیش از صد نفر از هموطنان در اثر کرونا هستیم و این نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها و عدم مدیریت است که باید به آنها رسیدگی شود.

  

نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند و زمانی که در برابر شایعاتی مانند قیمت واکسن که بی‌شک کار اجانب است، قرار می‌گیرند از مسئولان سوال می‌کنند اما مسئول مربوطه با لفظ بی‌ادبانه‌ای پفیوز در پاسخ به خبرنگاران استفاده می‌کند. 

 

وی افزود: مسئولان باید بدانند تا زمانی که مسئولیتی را برعهده دارند حق ندارند به مردم جواب بی‌ادبی و سربالا بدهند؛ این نوع بی‌ادبی‌ها که در توئیت سخنگوی یک مجموعه تخصصی مطرح می‌شود نباید از سوی مراجع نظارتی بی‌جواب بماند.

 

 این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: مردم حق دارند در جریان مسائل قرار بگیرند و خبرنگاران فداکار، نمایندگان افکار عمومی هستند و باید جوابگوی آنها بود.

 

 ایلنا

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------