اقدامات نظارتی قلعه هری پاتر در دوران کرونااخبار,اخبار گوناگون,قلعه هری پاتر
بسیاری از علاقه‌مندان به مجموعه فیلم‌های هری پاتر به خوبی، قلعه مورد استفاده در مجموعه فیلم‌های هری پاتر را به یاد می‌آورند. این قلعه زیبا به دلیل برخی رفتار‌های سوء استفاده گرانه بازدید کنندگان با اقدامات امنیتی جدی مواجه شده است.

به گزارش انتخاب، قلعه آلنویک را با قدمتی که به قرن یازدهم میلادی بازمی‌گردد، در مجموعه داستان‌های هری پاتر با نام هاگوارتز می‌شناسیم. در نیمه دوم سده پانزدهم، نبردی با عنوان جنگ رز‌ها در مراتع اطراف قلعه رخ داد و برای همیشه در تاریخ بریتانیا ثبت شد.

 

قلعه آلنویک یکی از بزرگ‌ترین قلعه‌های مسکونی در انگلستان به‌شمار می‌رود و بیش از ۷۰۰ سال، میزبان خاندان دوک نورث آمبرلند، خانواده پرسی بوده است. علاوه بر اتاق‌هایی با سبک قرون وسطایی، در بازدید از قلعه می‌توانید از مجموعه‌های ارزشمند هنری نیز دیدن کنید؛ که در نورتومبرلند واقع شده است، به دلیل ویروس جدید کرونا، اخیراً پس از بسته شدن دوباره برای عموم بازگشایی شد.

 

با این وجود در بیانیه وب سایت قلعه آمده است: «ما ناراحت هستیم که گزارش می‌کنیم که در حال حاضر با رفتار‌های منفی بازدیدکنندگان چاره‌ای به جز کاهش ارتباطات با این افراد نداریم. اکنون بازدید شما از قلعه النویک متفاوت خواهد بود. روش‌های جدیدی وجود دارد و دسترسی به برخی مناطق امکان پذیر نیست.»

 

اخبار,اخبار گوناگون,قلعه هری پاتر

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------