شهری که کبوترهایش میلیونرندشهری با کبوترهای میلیونر،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 احتمالا داستان افراد موفق و میلیونر‌های زیادی را در راجستان شنیده باشید، اما شاید از این موضوع خبر نداشته باشید که حتی کبوتر‌ها هم در این منطقه میلیونر هستند.

 

کبوتر‌ها بدون آنکه چیزی از پول و دارایی بدانند صاحب ثروت قابل توجهی هستند.

 

کبوتر‌های مولتی میلیونر که نامشان در راجستان هند زبانزد خاص و عام است، مالک بیش از ۲۷ فروشگاه، چندین مغازه و ملک و املاک هستند و ثروتی که به نام آن‌ها ثبت شده است در نوع خود باورنکردنی است و جالب‌تر اینکه یک کبوتر می‌تواند همه این دارایی‌ها را به نام خودش داشته باشد و کسی موکل و وکالت دار او نیست.

 

داستان ثروتمند شدن این کبوتر‌ها تقریباً از چهار دهه گذشته یعنی ۴۰ سال پیش شروع شد، زمانی که یک صنعت گذار شروع به انجام کار‌های جدیدی کرد که از پیشینیانش یاد گرفته بود. او مردم را تشویق کرد تا برای تامین آب و غذا برای پرندگان بی گناه این شهر، یعنی کبوتر‌ها وارد عمل شده و کمک‌های نقدی و ... خود برای این پرندگان را ارائه دهند.

 

مردم هم از این درخواست او استقبال و شروع به جمع آوری کمک از مردم شهر خود و حتی شهر‌های دیگر کردند.

 

خیلی زود این کمک‌ها باعث شد تا اوضاع تغییر کرده و به دلیل وضعیت خوب پرندگان این منطقه، تعداد پرنده‌ها در آنجا بیشتر شد.

 

پس از تامین آب و غذا حالا نوبت تجهیزات پزشکی بود که ابتدا برای کبوتر‌ها و سپس برای انواع حیوانات بیمار فراهم شد.

 

کمک‌های مردمی کبوتر‌ها را پولدار و پولدارتر کرد. این رویه ادامه پیدا کرد تا جایی که تمام این کمک‌های مردمی برای پرندگان به قدری زیاد شده بود که مسئولین جمع اوری کمک‌های مردمی برای این پرندگان، توانستند از طریق کمک‌های زیاد که در واقع ثروتی عظیم بود، فروشگاه و مغازه‌های مختلف را تاسیس کنند.

 

پول خرید این املاک از طریق کمک مردم به پرندگان شکل گرفته بود به همین دلیل نام این فروشگاه‌ها به نام این کبوتر‌ها ثبت شده و به آن‌ها اعتماد کبوتران گفته می‌شود. جالب است بدانید مغازه‌هایی که با پول مردم خریداری شده بود به خود همان مردم اجاره داده شد و منبع درآمدی جدید برای صندوق کبوتر‌های شهر گشت و این در نوع خود برای افرادی که متوجه اصل ماجرا شده باشند، نمای دیگری دارد.

 

اجاره این مغازه‌ها که مالکشان کبوتر‌های شهر هستند، در ماه برابر با ۸۰ هزار روپی است.

 

خبرفوری

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی