خانۀ «شِرِک و خَر» در اسکاتلند اجاره داده می‌شود!خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
موسسه اجارۀ محل اقامت Airbnb اخیرا باتلاق شرک را به صورتی واقعی طراحی کرده است، به همراه یک کلبه‌ی پوشیده از علف و گل زیر درختی در ارتفاعات اسکاتلند.

به گزارش فرادید، این خانه کوچک که دارای یک کف خاکی است به عنوان «پناهگاهی خلوت و کوچک، مناسب برای غول‌هایی که به دنبال تنهایی هستند» توصیف شده است.

 

طبق توضیحات وبسایت Airbnb، در این خانه قرار است خر شرک از مهمانان پذیرایی کند (البته به صورت خیالی)! در حالی که خود شرک برای هالووین به سفر رفته است. 

 

طبق توضیحاتی که از زبان خر نوشته شده: «من عاشق همه چیز باتلاق هستم: صخره بیرونی، فضای ساده داخلی، خلوت بودن باتلاق (ایده‌آل برای خواندن کَری‌اوُکی تا آخر شب)، تصورش را بکنید!» 

 

این خانه تعطیلات که حداکثر می‌تواند پذیرای سه مهمان باشد، دارای طراحی باز است و یک تخت چوبی محکم دارد که به یک دیوار تکیه دارد. 

 

خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

یک میز ست و دو صندلی چوبی مقابل شومینه روباز در طرف مقابل خانه قرار دارند که توسط تنه‌های درختان بزرگ، استوار نگه داشته شده‌اند. 

 

باتلاق شرک در Airbnb دارای پرداخت‌های زینتی نیز هست، از جمله یک شمع سبز از جرم گوش (یادآور صحنه‌ای که در آن شرک یک گوش‌پاک‌کن را از گوش خود بیرون می‌آورد و آن را روشن می‌کند). 

 

یک چراغ خواب شبیه بادکنک ماهی هم از دیگر وسایل زینتی این خانه است. 

 

بازدیدکنندگان می‌توانند از ساختمان مجاور خانه شرک هم استفاده کنند، یک مکان شناخته‌شده در چندین فیلم شرک که حدود ۲۰ متری خود باتلاق قرار دارد. 

 

خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

این کلبه که در جنگلی در ارتفاعات اسکاتلند قرار دارد با تابلوهایی با نوشته‌های «بیرون بمانید»، «مراقب غول باشید» و «خطر» احاطه شده است. هرچند به گفته «خر»، اینها احتمالاً برای تزئین هستند. 

 

این خانه از ۱۳ اکتبر برای رزرو در دسترس خواهد بود و دارای یک نگهبان در محل است که وعده‌های غذایی را برای مهمانان ترتیب می‌دهد. 

 

Airbnb درباره این خانه کوچک گفته است: «این جای دنج مملو از گل و پوشیده از خزه، برای فرار از زندگی شهری و در آغوش گرفتن زیبایی طبیعت بهترین انتخاب است.» 

 

خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
خانه شرک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگونکالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------