عکس‌هایی از زندگی خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا!زندگی خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
 عکس‌هایی که نانسی بارون از زندگی سگ‌ها در شهر پالم‌اسپرینگز کالیفرنیا گرفته است، علاوه بر نمایش طبیعت زیبا، رنگ‌های شاد و معماری خاص این شهر، رفاه کم‌نظیر این سگ‌ها را نیز به ما نشان می‌دهد؛ تا حدی که شاید اشتباه نباشد اگر آن‌ها را خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا بنامیم.

 شهر پالم‌اسپرینگز در جنوب کالیفرنیا که یکی از توریستی‌ترین نقاط آمریکا است، عمدتا به خاطر چشمه‌های آب گرم، هتل‌های مجلل، ساختمان‌های مدرن و سلبریتی‌های ساکن در آن مشهور است. اما این شهر فقط خانۀ آدم‌ها نیست؛ سگ‌ها هم از ساکنان نسبتا پرشمار آن‌جا هستند.

 

به گزارش فرادید؛ عکاسی به اسم نانسی بارون مدت‌ها قبل شیفتۀ پالم‌اسپرینگز شد و تصمیم گرفت از شیکاگو به آنجا مهاجرت کند. او تا به حال سه کتاب عکس با موضوع پالم‌اسپرینگز منتشر کرده که آخرین آن‌ها منحصرا بر روی سگ‌های ساکن این شهر تمرکز کرده است.

 

زندگی خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

این پروژه که بارون نام آن را «سگ‌های مدرن در خانه» گذاشته است، از این جهت جالب توجه است که به نوعی زندگی لاکچری و پرتجمل برخی از خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا را به تصویر می‌کشد! سگ‌هایی که در خانه‌های مدرن زندگی می‌کنند، روی مبل‌های گران‌قیمت لم می‌دهند، در استخر بازی می‌کنند، کنار شومینه‌هایی با طراحی هنری خود را گرم می‌کنند و تخت‌خواب مخصوص خودشان را دارند.

 

به گفتۀ بارون اهالی این شهر کوچک همگی اسم سگ‌های یکدیگر را می‌دانند؛ انگار سگ‌ها اعضایی رسمی و واقعی از این جامعه هستند. بارون می‌گوید: «با این سگ‌ها خیلی خوب رفتار می‌شود؛ آن‌ها شاد هستند؛ هرچه باشد آن‌ها دارند در پالم اسپرینگز زندگی می‌کنند!»

 

زندگی خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
 

بارون از رفتار بعضی از این سگ‌ها نیز واقعا شگفت‌زده شده است؛ بخصوص یکی از آن‌ها که یک شپرد انگلیسی بوده است. بارون می‌گوید او کاملا سر به راه و مطیع بود و هیچوقت روی وسایل خانه نمی‌رفت. «وقتی به او گفتم که برای عکس گرفتن روی کاناپه بیاید، طوری مرا نگاه کرد که انگار می‌پرسد: مطمئنی؟!»

 

زندگی خوشبخت‌ترین سگ‌های دنیا ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------