راز خانه متروکه در جزیره دور افتاده چیست؟انتشار تصاویری از خانه‌ای که بر فراز یک جزیره ساخته شده شایعاتی را در فضای مجازی مطرح کرده است. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصاویر یک خانه مرموز بر فراز جزیره‌ای دور افتاده با گمانه زنی‌ها و شایعات عجیب در فضای مجازی همراه بوده است. تصاویر منتشر شده یک خانه متروکه کوچک را در جزیره «ایلیئو آی» واقع در جنوب ایسلند نشان می‌دهد.

 

این خانه که تنها خانه در این جزیره دور افتاده است حالا توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. طبق یک شایعه خانه مذکور توسط یک فرد میلیاردر ساخته شده است که قصد داشت در آخرالزمان فورا به اینجا منتقل شود. افراد دیگر اظهار داشتند که این خانه متعلق به یک زاهد مذهبی بوده که در آن زندگی می‌کرده است.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , راز خانه متروکه

اما نظریه دیگر حاکی از آن بود که این خانه توسط دولت ایسلند ساخته شده و به خواننده بجورک هدیه شده بود. این در حالی است که حتی برخی مدعی شدند چنین خانه‌ای در این جزیره وجود ندارد و تصاویر منتشره را فوتوشاپ دانستند.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , راز خانه متروکه

 

جزیره «ایلیئو آی» بخشی از مجمع الجزایر Vestmannaeyjar است که اکنون خالی از سکنه بوده، اما حدود ۳۰۰ سال پیش دارای سکنه بوده است. پنج خانواده در آن زمان در آن زندگی می‌کردند که به ماهیگیری، شکار پنگوئن و پرورش دام مشغول بودند. اما در دهه ۱۹۳۰ آخرین سکنه نیز این جزیره را ترک کردند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , راز خانه متروکه
 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------