آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,تندباد در تهران

تندباد در تهران/ احتمال رگبار باران در پایتخت

به دنبال وقوع تندباد در غالب نقاط تهران براساس اعلام سازمان هواشناسی گفت: وزش باد شدید تا یکی دو ساعت دیگر در تهران ادامه…


ماده مخدر جدیدی به اسم توت فرنگی/ واکنش پلیساخبار,اخبار اجتماعی,ماده مخدر جدیدی به اسم توت فرنگی

رئیس پلیس تهران بزرگ با اعلام این که تا کنون هیچ ماده مخدر جدیدی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت شناسایی و کشف نشده است افزود:فعالیت سوداگران مرگ در فضای مجازی با جدید رصد می شود.

به گزارش دیده بان ایران، سردار حسین رحیمی درباره پخش فیلم چند دختر جوان که گفته می‌شود ماده مخدر جدیدی به نام توت فرنگی مصرف کرده اند اظهار داشت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی در اختیار پلیس های تخصصی قرار گرفته است تا صحت و سقم آن تایید شود . اما اعلام  می کنم تا کنون هیچ ماده مخدر جدیدی به اسم توت فرنگی از سوی کاراگاهان پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف نشده است.

 

رحیمی با اعلام اینکه سوداگران مرگ با تغییر اسامی مواد مخدر روانگردان اقدام به جذب مشتری برای فروش می کنند افزود :در خصوص فیلم منتشره در فضای مجازی تلاش های پلیس برای شناسایی منتشر کننه گان ادامه دارد و همچنین فعالیت سوداگران مرگ در فضای سایبری نیز تحت رصد اطلاعاتی کاراگان پلیس است.

 

رییس پلیس پایتخت ادامه داد: قطعا تمامی افرادی که در حال انجام فعالیت های مجرمانه بخصوص تهیه و تولید و توزیع مواد مخدر  در فضای مجازی هستند باید بدانند که کوچکترین فعالیت آنها از چشم کاراگاهان پلیس دور نمی ماند و پلیس ضربه نهایی را در زمان مناسب به این باندها وارد خواهد کرد.

 

سردار رحیمی  با بیان اینکه بحث مواد مخدر و مبارزه با آن جزو اولیت‌های پلیس است اضافه کرد:هجوم فروشندگان مواد مخدر به سمت فضای مجازی زیاد است، اما همه این افراد در رصد پلیس هستند و اعضای دوازده باند شناسایی و دستگیر و این باندها متلاشی شده اند.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------