آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, اسحاق جهانگیری

گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود/ تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد کروناست

معاون اول رئیس جمهوری درباره سرنوشت دستور وی به رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه درباره گزارش هزینه کرد یک میلیارد…


کنایه استاندار تهران به شهرداری: محاسبه اقتصادی طرح کاهش آلودگی هوا چقدر است؟اخبار,اخبار اجتماعی

استاندار تهران با اشاره به میزان اثرگذاری طرح کاهش آلودگی هوا در پایتخت گفت: باید حداقل ۶ ماه منتظر ماند و نتیجه را برآورد کرد.

به گزارش تسنیم، انوشیروان محسنی بندپی امروز در جلسه کاهش آلودگی هوا در کنایه به رئیس شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در مورد میزان اثرگذاری طرح کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: محاسبه اقتصادی که در مورد این طرح انجام داده‌اید نسبت به سال قبل چقدر متفاوت بوده است؟

 

وی ادامه داد: این طرح نسبت به طرح زوج و فرد مزیّت‌هایی دارد منتهی باید صبر کرد و دید که چگونه راهبری و نهادینه‌سازی می‌شود.

 

استاندار تهران تأکید کرد: ماده 7 قانون هوای پاک باید مورد توجه شهرداری قرار بگیرد تا برای مردم مشکلی ایجاد نشود، همچنین نحوه تردد وسایل موتوری و حمل و نقل شهری باید به گونه‌ای مدیریت شود تا ضمن کاهش آلودگی هوا در تردد مردم اخلالی ایجاد نشده و حداقل 6 ماه باید منتظر ماند و نتیجه را برآورد کرد.

 

شهیدزاده رئیس شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نیز در پاسخ گفت: برای ساکنان محدوده تا 50 درصد تخفیف برای بعد از 20 روز نیز 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده تا فشار کمتری بر مردم وارد شود.

 

وی به همچنین خاطرنشان کرد: نسبت به سال گذشته حدود 100 میلیارد کمتر درآمد داشتیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------