آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,درگیری قاچاقچی چوب و مامور محیط زیست

قاچاقچی چوب، مامور محیط زیست را با خودرو زیر گرفت

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خودروی قاچاقچیان، راننده ماشین جانشین یگان حفاظت محیط زیست را زیر…


هواشناسی ایران ۹۹/۱/۱۵| پیش بینی بارش باران و تگرگ تا سه شنبه آیندهاخبار,اخبار اجتماعی,وضعیت آب و هوای کشور در فروردین 99
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و تگرگ طی امروز تا سه شنبه آینده در اکثر مناطق کشور و کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دما در برخی مناطق خبر داد.

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در شمال شرق و شرق کشور بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد و در ارتفاعات جنوب شرق رگبار پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود. فردا همچنین در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان نیز بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی‌شده است.

 

این وضعیت روز یکشنبه در سواحل شرقی دریای خزر،شمال شرق،ارتفاعات البرز شرقی و مناطقی از مرکز و شرق کشور روی می‌دهد.

 

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی امروز،شنبه و به‌ویژه یکشنبه با توجه به‌شدت بارش در شمال شرق ریزش تگرگ در برخی از این مناطق دور از انتظار نیست. روز دوشنبه هفته آینده در شمال غرب، سواحل غربی و مرکزی دریای خزر بارش باران گاهی با رعدوبرق،‌ وزش باد و در مناطقی از غرب و جنوب غرب رگبار پراکنده باران پیش‌بینی‌شده است.

 

روز سه شنبه گستره بارش کل نوار شمالی کشور را در برمی‌گیرد و باعث بارش شدید باران در سواحل دریای خزر به‌ویژه سواحل غربی و مرکزی دریا و از اواخر وقت همراه با وزش باد شدید و احتمال ریزش تگرگ در شمال شرق خواهد بود. همچنین در این روز در دامنه‌های زاگرس مرکزی و مناطقی از مرکز و جنوب غرب نیز رگبار پراکنده روی می‌دهد.

 

روزهای سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا در سواحل شمالی و شمال غرب 8 تا 12 درجه و در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز 6 تا 8 درجه کاهش می‌یابد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------