آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محسن هاشمی

محسن هاشمی راز آتش‌سوزی‌های سریالی پایتخت را فاش کرد

رئیس شورای شهر تهران دلیل آتش‌سوزی‌های سریالی پایتخت را اعلام کرد. به گزارش خبرآنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در…


تغییر ساعت طرح زوج و فرد در اصفهان از امروز/ ممنوعیت هرگونه تردد در روزهای 21 و 22 فروردیناخبار,اخبار اجتماعی,طرح ترافیک
مدیرکل امور اجرایی ترافیک شهر اصفهان گفت: از امروز (۱۹ فروردین) به منظور کاهش استفاده از حمل و نقل عمومی برای مشاغل ضروری که اجازه فعالیت داشته و کارمندانی که باید سر کار حاضر شوند، ساعات اعمال طرح زوج و فرد از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر و از ساعت 3 بعد از ظهر تا 12 شب شد.

مسعود بنده‌خدا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مترو همچنان تعطیل است و اتوبوس ها با رعایت پروتکل های شدیدتر بهداشتی فعالیت خواهند کرد، یعنی بدون ماسک و ضد عفونی دست ها، اجازه وارد شدن به داخل اتوبوس داده نمی شود.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای تاکسی ها هم محدودیت ظرفیت حداکثر مسافر ۳ نفر با ماسک اعمال می شود.

 

مدیرکل امور اجرایی ترافیک شهر اصفهان ادامه داد: ورود به ایستگاه های سربسته و ترمینال های شهر هم حتما با ماسک امکان پذیر است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری می شود.

 

هرگونه تردد در روزهای 21 و 22 فروردین ممنوع است

جانشین رئیس پلیس‌راه استان اصفهان گفت: با توجه به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و برای کاهش شیوع بیماری کرونا در روز 21 و 22 فروردین‌ماه هرگونه تردد وسایل نقلیه در سطح استان اصفهان ممنوع است.

 

اصغر زارع امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با توجه به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و برای کاهش شیوع بیماری کرونا در روز 21 و 22 فروردین‌ماه هرگونه تردد وسایل نقلیه در سطح استان اصفهان ممنوع است.

 

جانشین رئیس پلیس‌راه استان اصفهان ادامه داد: برخورد با رانندگان متخلف همانند روزهای 12 و 13 فروردین‌ماه انجام خواهد شد و رانندگان متخلف مشمول جریمه 500 هزار تومانی خواهند شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------