انتشار روزنامه‌ها و نشریات چاپی از ۲۳ فروردیناخبار,اخبار اجتماعی,انتشار روزنامه‌ها و نشریات چاپی
تمام روزنامه‌ها و نشریات چاپی از روز ۲۳ فروردین منتشر می‌شوند.

به گزارش تسنیم، علیرضا وهاب‌زاده مشاور وزیر بهداشت گفت: از روز شنبه 23 فروردین در سراسر کشور تمامی نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منتشر خواهند شد.

 

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا درمورد نشر نسخه کاغذی رسانه ها از شنبه 23 فروردین نیز اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد.

 

بی‌شک تلاش شبانه‌روزی همکاران رسانه‌ای در سطح ملی و استانی برای ایفای نقش موثر و پیشگام اطلاع‌رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان کرد و جا دارد از تلاش مستمر 24 ساعته سربازان گمنام نظام اطلاع‌رسانی کشور در صحنه مقابله با کرونا تقدیر و تشکر به عمل آید.

 

به اطلاع می‌رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روزشنبه 23 فروردین در سراسر کشور، تمام نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منتشر خواهند شد.

 

همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه‌ها و هماهنگی به عمل آمده با مسئولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در شهر تهران نیز که طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز 30 فروردین اجرا می‌شود، چاپ نشریات شامل این محدودیت نخواهد شد – روزنامه‌ها و نشریات چاپی می‌توانند از روز 23 فروردین فرآیند تولید چاپ و توزیع را آغاز کنند.

 

بدین ترتیب در همه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت تمام جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه‌ها از روز 23 فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------