آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,محمود عباسی

کرونایی ها ماسک نزنند قتل عمد کرده اند/ قصاص با طناب دار در انتظار شیوع دهندگان کرونا است

حکم قصاص در انتظار بیماران کرونایی که با نزدن ماسک و سرفه منجر مرگ دیگران شوند. به گزارش رکنا، معاون حقوق بشر و امور…


قاچاقچی چوب، مامور محیط زیست را با خودرو زیر گرفتاخبار,اخبار اجتماعی,درگیری قاچاقچی چوب و مامور محیط زیست
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خودروی قاچاقچیان، راننده ماشین جانشین یگان حفاظت محیط زیست را زیر گرفته و متواری شده که متاسفانه باعث شکسته شدن پای وی می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، در راستای مقابله با افراد سود جو، طرح برخورد باقاچاقچیان منابع ملی درمناطق تحت مدیریت محیط زیست استان به شدت و با جدیت دردستور کار قرار گرفته است.

 

بر اساس این گزارش، سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد، از شکسته شدن پای جانشین یگان حفاظت این اداره کل در برخورد با خوردوی متخلف قاچاق چوب بلوط خبر داد و گفت: درساعت یک وسی دقیقه بامداد دومین روز از خرداد ماه جاری، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست، حین گشت و کنترل شبانه متوجه حضور خودرویی در منطقه می‌شوند.

 

وی افزود: مأمورین به قصد توقیف خودرو با رعایت موارد قانونی اقدام می‌نماید، اما راننده ماشین به محض مشاهده مأمورین، عمارآماده جانشین یگان حفاظت محیط زیست را زیر گرفته و متواری شده که متاسفانه باعث شکسته شدن پای راست وی می‌شود.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: مأمورین پس از کیلومترها موفق می‌شوند خودرو متخلف را توقیف، وباهماهنگی مراجع قضایی و انتظامی اقدامات قانونی را انجام دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------