چهارمحال و بختیاری ‌سفیدپوش شد/ برف به کمک سرچشمه زاینده‌رود و کارون آمدبارش برف در چهارنحال و بختیاری،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
بارش برف استان چهارمحال و بختیاری را سفیدپوش کرد.

به گزارش تسنیم، کاهش بارش‌های برف در سطح استان چهارمحال و بختیاری نسبت به سال گذشته یک معضل جدی است که قطعا در سال آینده هم موثر است. 

 

صحبت کاهش بارش‌ها در این استان، صحبت از کاهش‌های شدید 50 درصد و 60 درصد است که همگان را نگران کرده است. بیش از همه چیز، سرچشمه رودخانه‌های زاینده رود و کارون یعنی شهرستان کوهرنگ از این معضل رنج می‌برد.

 

در حالی خشکسالی و عدم بارش برف به طور جدی سرچشمه رودخانه‌های زاینده‌رود و کارون یعنی شهرستان کوهرنگ از استان چهارمحال و بختیاری را تهدید می‌کرد که بارش برف از عصر دیروز تاکنون به کمک این منطقه آمد. اگرچه بارش برف نسبت به سال گذشته کاهش جدی در این استان داشته است اما بارش برف روزگذشته تاکنون امید‌آفرین است. 

 

هم‌اکنون بارش برف در اکثر مناطق استان ادامه دارد اما باعث مسدود شدن جاده‌ها در این استان نشده است. تردد در جاده‌های این استان روان و آزاد است اما همراه‌داشتن زنجیرچرخ برای تردد الزامی است.

 

 روح‌الله غلامی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در این خصوص اظهار داشت: تردد در گردنه‌های چری و شاه‌منصوری صرفا با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------