آخرین اخبار جامعه

نشست زمین در ایران،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی

محمد درویش، کارشناس محیط زیست: ۵۷ هزار کیلومتر مربع از کشور دچار فرونشست شده است

یک کارشناس حوزه آب اظهار داشت: ایرانیان ۱۵۰ میلیارد متر مکعب بیشتر از آنچه در طول ۳ دهه اخیر وارد آبخوان‌ها شده برداشت…

بارش پراکنده باران در برخی از نقاط کشور/ پیش‌بینی رعدوبرق و وزش بادپیش بینی وضع هوا،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا آخرین وضعیت جوی استان‌های کشور را تشریح کرد.

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح بیشتر، اظهار کرد: امروز (۱۷ فروردین) در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است و در روز شنبه (۱۸ فروردین) در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور و سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده رخ می‌دهد.

 

وی ادامه داد: یکشنبه (۱۹ فروردین) نیز در مناطقی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود. در روز دوشنبه (۲۰ فروردین) نیز علاوه بر شمال غرب، غرب و جنوب غرب در مناطقی از شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی و سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در نیمه غربی کشور بارش رخ خواهد داد.

 

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، تنگه هرمز امروز، دریای عمان امروز و فردا و دریای خزر یکشنبه و دوشنبه به نسبت مواج است.

 

ضیائیان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران فردا (۱۸ فروردین ماه) کمی ابری تا نیمه‌ ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۱۹ فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری و بارش پراکنده گاهی رعد و برق و در بعدازظهر وزش باد شدید، با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

وی در پایان گفت: طی فردا و پس فردا اهواز با دمای ۳۵ و ۳۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------