آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, تعطیلی پایتخت

پایتخت در آستانه تعطیلی دو هفته‌ای

آمار کرونا در ایران هر روز ترسناک‌تر می‌شود. یک روز تعداد فوتی‌ها رکورد می‌زند که بسیار تلخ و دردناک است و روز دیگر تعداد…


محدودیت های پایان هفته آزادراه تهران-شمالاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
رئیس پلیس راه پایتخت گفت: با توجه به ابلاغیه پلیس راهور ناجا و باتوجه به تعطیلات پایان هفته محدویت های زیر در آزادراه تهران-شمال اعمال می شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نوراله خادم رئیس پلیس راه پایتخت اعلام کرد: با توجه به ابلاغیه پلیس راهور ناجا و باتوجه به تعطیلات پایان هفته محدویت های زیر در آزادراه تهران-شمال اعمال می شود. 

 

الف: موج رفت

 

۱. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲۰۰ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۹۹.۰۶.۰۵ و ۹۹.۰۶.۰۶ الی ساعت ۰۲۰۰ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ ۹۹.۰۶.۰۵ و ۹۹.۰۶.۰۶ الی ساعت ۰۲۰۰ روزهای بعد از کرج ( دوراهی شهرستانک) و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 

۲. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ الی ۲۴۰۰ روز جمعه مورخ ۹۹.۰۶.۰۷ از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع میباشد و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸۰۰ الی ۲۴۰۰ همان روز از کرج ( دوراهی شهرستانک) و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

 

ب: موج برگشت

 

۱. تردد انواع وسیله نقلیه ۱۵۰۰ الی ۲۴۰۰ روز شنبه مورخه ۹۹.۰۶.۰۸ از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده ودر صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸۰۰ الی ۲۴۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک‌طرفه  خواهد بود.

 

۲. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲۰۰ روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخ ۹۹.۰۶.۰۹ و ۹۹.۰۶.۱۰ الی ساعت ۰۲۰۰ روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخ های ۹۹.۰۶.۰۹ و ۹۹.۰۶.۱۰ الی ساعت ۰۲۰۰ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------