سرقت یک قبضه کلت دوره معاصر از موزه مردم شناسی ارومیه ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارومیه با صدور اطلاعیه ای از سرقت یک قبضه کلت دوره معاصر از موزه مردم شناسی ارومیه خبر داد.  

مهران عبدزاده در این اطلاعیه آورده است: ضمن تشکر از حساسیت رسانه‌ها به استحضار شهروندان عزیز می‌رساند اخیراً به دلیل اشکال فنی دوربین یکی از اتاق‌های موزه مردم شناسی یک قبضه اسلحه کمری دوره معاصر مورد سرقت قرار گرفت.

 

وی تاکید کرد: این کلت کمری فلزی با دسته چوبی به طول ۳۰ سانتی‌متر از اشیای غیر فرهنگی بوده و فقط ارزش نمایشی داشته و شئی تاریخی محسوب نمی‌شود.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارومیه افزود: موضوع در همان ساعات اولیه به مراجع انتظامی و آگاهی مربوطه اطلاع داده شد و اقدامات پلیسی لازم (چهره شناسی و انگشت نگاری) انجام و پیگیری‌های معمول در حال انجام است و نتایج خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.

 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، عبدزاده ادامه داد: این اداره با پرسنل شیفت موزه که در این امر کم توجهی کرده‌اند با جدیت تمام برخورد کرده و با توجه به حساسیت موضوع و با تاکید و راهنمایی کارشناسان امر و به منظور ردیابی سارق یا سارقین از اطلاع رسانی به موقع معذور گشته و خوشبختانه با یافتن سرنخ های جدید درصدد حل موضوع هستیم.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------