آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,ابراهیم رئیسی

رئیسی: وظیفه دیوان محاسبات اعتمادآفرینی در جامعه و انضباط مالی است

سیدابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه در دیدار رییس، دادستان و کلیه مقامات دیوان محاسبات تاکید کرد: در قانون اساسی نقش بسیار مهم…


کاهش تعداد جان باختگان تصادفات رانندگی در نوروز امسال اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جان باختگان تصادفات
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: تعداد جان باختگان تصادفات رانندگی در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافته است. 

به گزارش ایلنا، سردار سید کمال هادیان‌فر با اشاره به آمار مرکز فرماندهی و کنترل ناجا، اظهار داشت: بر اساس این آمارها، جانب اختگان تصادفات رانندگی از ابتدای طرح ترافیکی نوروزی یعنی ۲۵ اسفند ماه سال ۹۷ تاکنون کاهش نشان می‌دهد.

 

وی ضمن تقدیر از همکاری مردم با همکاران پلیس راهور، سازمان‌های امدادی و خدماتی و اطلاع رسانی در سراسر کشور در نوروز امسال، گفت: در طرح نوروزی امسال تفاوت‌های محسوسی را از لحاظ جوی، رفتار‌های ترافیکی و همچنین از منظر هدایت و مدیریت ترافیکی شاهد بودیم که همگی در کاهش کشته‌های تصادفات رانندگی موثر بودند.

 

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: طی روز‌های آتی با جمع بندی نهایی آمارها، جزئیات کاملی از تصادفات، تعداد متوفیان و مجروحان و مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و همچنین برنامه‌های تدوین شده برای اجرا در سال جاری در جمع اصحاب رسانه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------