آخرین اخبار جامعه


شمع معطر,دفتر های فانتزی,خرید دفتر های فانتزی

شمع معطر چیست و خرید دفتر های فانتزی خط دار از ناچو

خرید شمع و جوراب فانتری قیمت شمع معطر شمع معطر به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات گروه هنری ناچو می باشد. این محصول که از…


حناچی: مردم حق دارند مشخصات فنی املاک را موقع خرید بدانند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حناچی
هنوز فرصت نکرده ام در حوزه کنترل ساختمان وارد شوم اما این حق مردم است که در زمان خرید یک ملک مشخصات فنی آن را بدانند. 

پیروز حناچی شهردار تهران با بیان اینکه شهروندان حق دارند موقع خرید هر ملکی از مشخصات فنی آن مطلع باشند گفت: به همین علت مشخصات فنی ساختمان های پایتخت از جمله نوع اسکلت (فلزی، بتنی) و میزان رعایت مقررات ملی در آنها تهیه خواهد شد.

 

به گزارش ایرنا، جناچی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود: ظرفیت این کار در قانون وجود دارد و زمینه های آن فراهم است.

 

وی با بیان اینکه البته هنوز فرصت نکرده ام در حوزه کنترل ساختمان وارد شوم اما این حق مردم است که در زمان خرید یک ملک مشخصات فنی آن را بدانند.

 

شهردار تهران تصریح کرد: سیستم بنگاه های معاملاتی به گونه ای است که اگر از آنها سوال فنی شود قادر به پاسخگویی نیستند اما شهروندان حق دارند بدانند چیزی که به عنوان ملک می خرند از چه کیفیت فنی برخوردار است.

 

وی جهت گیری عمومی شهرداری تهران را حرکت به سمت انجام این اقدام خواند و گفت: این مساله کار مشترک بین وزارت راه و شهرسازی، شهرداری تهران و سازمان نظام مهندسی است.

 

*تغییر نام خیابان ها پس از تایید فرمانداری انجام می شود

حناجی در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص تصویب نامگذاری تعدادی از معابر به نام مفاخر فرهنگی شهر در جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: این کاری بود که از گذشته نیز صورت می گرفته و جزو وظایف شورای شهر است.

 

وی افزود: اینکه معابر شهر به نام مفاخرش بویژه در مسیرهای که خنثی هستند یا تغییر اسمشان مشکلی ایجاد نمی کند نامگذاری شود جزو وظایف شورای شهر است.

 

شهردار تهران یادآور شد: تغییر نام پس از تصویب در شورای شهر و تأیید فرمانداری، اجرا خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------