آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,مرگ پرندگان میانکاله

علت مرگ پرندگان میانکاله را لاپوشانی کرده‌اند؛ شیوه دفن هم فاجعه بود | ۱۷ هزار پرنده در کمتر از یک ماه مُردند

اسماعیل کهرم فعال محیط زیست گفت: عنوان کردن سم بوتولیسم برای مرگ و میر پرندگان تالاب میانکاله، بهانه‌ای برای فرار از…


هواشناسی: هوا تا 3 روز دیگر گرم است اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با توجه به الگوهای مستقر تابستانه، هوای گرم تا سه روز آینده در بیشتر نقاط کشور تداوم دارد اما بعد از آن با ارتفاع گرفتن تراز میانی جو، از گرمای هوا حدود یک تا دو درجه در برخی از نقاط کشور کاسته می‌شود.

 امین حسین نقشینه روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در دو روز آینده به ویژه ساعات بعدازظهر جنوب شرق فارس، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر همراه با رگبار پراکنده رعد و برق و وزش باد شدید خواهند داشت.

 

وی اظهار داشت: در سه روز آینده در برخی ساعات در جنوب استان‌های سمنان، تهران و استان‌های یزد، اصفهان، قم و مرکزی باد و رگبار رخ خواهد داد، همچنین در این مدت برای شرق کشور به ویژه منطقه زابل پدیده باد و گرد و خاک همراه با کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی شده است.

 

وی ادامه داد: از روز سه‌شنبه تا آخر این هفته بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف خواهند داشت.

 

هوای تهران کمی خنک می‌شود

 

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز آسمان تهران صاف تا کمی ابری، فردا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و دوشنبه نیز کمی ابری تا نیمه ابری خواهد بود، کمینه دمای امروز مهرآباد ۲۸ درجه بالای صفر و شمیرانات ۲۴ درجه بالای صفر بود، بیشینه دمای امروز تهران به ۴۱ درجه بالای صفر می رسد که تا روز سه‌شنبه به دو تا سه درجه کاهش به ۳۸ درجه بالای صفر می‌رسد.

 

نقشینه گفت: اهواز با دمای ۴۷ درجه بالای صفر، قم ۴۵ و شهرکرد ۱۲ درجه بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------