ادامه بارش باران در شمال ایران اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, هواشناسی
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش در سواحل غربی دریای خزر خبر داد و گفت: امروز و فردا (۲۳ و ۲۴ شهریور) در استان‌های گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل بارش پراکنده باران، وزش باد و رعد و برق رخ می‌دهد.

 احد وظیفه در گفتگو با ایسنا اظهارکرد: امروز (۲۳ شهریور) برای سواحل دریای خزر و خراسان شمالی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود همچنین فردا (۲۴ شهریور) برای مناطق شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و استان‌های اردبیل و گیلان بارش پراکنده خواهیم داشت.

 

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها، پس‌فردا (۲۵ شهریور) در سواحل غربی خزر بارندگی و در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۶ و ۲۷ شهریور) در غالب مناطق کشور آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

 

به گفته وظیفه، از فردا (۲۴ شهریور) دمای هوا به‌طور نسبی در شمال، شمال غرب و مرکز کشور افزایش می‌یابد همچنین از روز دوشنبه (۲۵ شهریور) این افزایش دما را در شمال شرق کشور نیز خواهیم داشت.

 

از سوی دیگر در سه روز آینده تداوم وزش باد شدید و گاهی خیزش گرد و خاک در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل را به همراه خواهد داشت.

 

وی در پایان با اشاره به وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: فردا (۲۴ شهریور) هوای تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

 

بیشترین و کمترین دمای پایتخت در این روز ۲۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین پس‌فردا (۲۵ شهریور) آسمان پایتخت صاف با بیشترین و کمترین دمای ۳۱ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------