پروژه آزادراه تهران -شمال تا پایان سال افتتاح می‌شود اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,آزادراه تهران  وشمال
معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه درحال حاضر در این آزادراه عملیات عمرانی در حال انجام است، گفت: تلاش می‌‌شود قبل از پایان سال قطعه یک این آزادراه افتتاح شود. 

محمد تقی‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در گفت‌وگو با  فارس در پاسخ به این سوال که آیا امکان تردد در آزادراه تهران-شمال با کارت‌های ویژه وجود دارد یا خیر؟ اظهار کرد: تردد در این محور به شرط داشتن کارت‌های خاص را تکذیب می‌کنم. 

 

وی با بیان اینکه درحال حاضر در این آزادراه عملیات عمرانی در حال انجام است، گفت: به همین دلیل رفت‌وآمدی در این مسیر وجود ندارد و تلاش می‌‌شود قبل از پایان سال قطعه یک این آزادراه افتتاح شود.

 

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران درباره تاخیر در افتتاح این پروژه نیز گفت: تاخیر به وجود آمده ناشی از عدم نصب تعدادی از تاسیسات ضروری در این قطعه به دلیل تحریم بوده که با تامین شدن قطعات مورد نیاز این مشکل نیز به زودی برطرف می‌‌شود. 

 

به گزارش فارس چند روز پیش اخباری در فضای مجازی درباره تردد برخی از مسئولان و مدیران به شرط داشتن کارت‌های وی آی پی مطرح شده بود که این خبر توسط تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تکذیب شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------