آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,مهرداد سپهری

دادستان نظامی تهران: پلیس بعد از دستگیری مجاز به برخوردهای غیرمتعارف نیست

دادستان نظامی استان تهران گفت: پلیس قبل از دستگیری موظف است با رعایت تمام اصول با برهم زنندگان امنیت عمومی برخورد کند، اما…


زاینده‌رود بار دیگر در اصفهان جاری شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, زاینده‌رود
با بازگشایی مجدد دریچه‌های سد زاینده‌رود، آب بار دیگر در بستر این رودخانه در سطح شهر اصفهان جاری شد. 

به گزارش تسنیم از اصفهان، با بازگشایی مجدد دریچه‌های سد زاینده‌رود، آب پس از 3 روز طی مسیر، بار دیگر در بستر این رودخانه در سطح شهر اصفهان جاری شد.

 

به منظور تامین حقابه محیط زیستی با هدف پایداری رودخانه خروجی سد زاینده‌رود از 25 دی ماه افزایش یافت، این تصمیم با نظارت وزارت نیرو و پیرو نامه استاندار اصفهان به وزیر نیرو اتخاذ شده است.

 

براساس اعلام معاون بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان به منظور تامین حق‌آبه زیست محیطی از بامداد چهارشنبه خروجی سد زاینده‌رود افزایش یافته است.

 

حسن ساسانی در این باره به تسنیم گفت: آب تخصیص ‌یافته برای تامین بخشی از حق‌آبه زیست محیط، 20 میلیون مترمکعب است که در ماه‌های بهمن و اسفند در بستر رودخانه جاری می‌شود.

 

نیمه آذرماه امسال، با کاهش خروجی آب از دریچه‌های سد زاینده‌رود، جریان آب رفته رفته در بستر این رودخانه در اصفهان کاهش یافت. اکنون با گذشت حدود یک ماه از خشکی زاینده‌رود و البته بی‌خانمان شدن پرندگان مهاجر، بار دیگر زاینده‌رود جاری شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------