کاهش ساعت کاری برخی صنوف پرتردد تا اطلاع ثانوی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,ساعت کاری
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از کاهش ساعت کاری برخی صنوف پر تردد تا اطلاع ثانوی خبر داد.

 به گزارش ایلنا، سرهنگ"نادر مرادی" گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و  درخواست متصدیان برخی از صنوف خاص و پر تردد شهر تهران مبنی بر ساماندهی نحوه فعالیتشان در این ایام، صبح روز گذشته دوازدهم اسفند ماه جلسه ای پیرامون این موضوع با حضور اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف، روسای اتحادیه های صنفی، نماینده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و برخی نهادهای تصمیم گیر برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه به اتحادیه برخی صنوف پرتردد اجازه داده شد، تا اطلاع ثانوی در  ساعت کمتری به فعالیت شغلی ادامه دهند، گفت: اینکه چه صنوفی مشمول این بخشنامه می شوند توسط اتاق اصناف بررسی خواهد شد و نتیجه آن ازطریق اتحادیه ها به واحدهای صنفی ابلاغ می شود.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه مقرر شد کلاس های آموزشی برای روسای اتحادیه ها پیرامون رعایت بهداشت فردی و راه های مقابله با بیماری کرونا برگزار شود، افزود: این کلاس ها از روز سه شنبه 13اسفندماه در سالن جلسات اتاق اصناف برگزار خواهد شد.

 

مرادی خاطر نشان کرد: روسای اتحادیه ها نیز موظف خواهند بود هر کدام به صورت جداگانه این کلاس ها را برای کلیه صنوف خود در طول چند مرحله برگزار کنند.

 

به گزارش سایت پلیس، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با تاکید بر اینکه رعایت ساعت کاری برای صنوف همه رسته‌های شغلی الزامی است، خاطر نشان کرد: مشارکت اصناف با پلیس در ارتقاء و توسعه امنیت می‌تواند بخش مهمی از جرایم در حوزه صنفی را کاهش دهد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------