بارش های پراکنده و گرد و خاک پدیده غالب ۵ روز آینده کشوررگبار و رعد و برق ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
بخشی از استانهای جنوبی و استانهای نوار شمالی و البرز مرکزی طی پنج روز آینده شاهد وقوع رگبار و رعد و برق خواهند بود و برای برخی از استانها احتمال وقوع گردوخاک هم پیش بینی شده است. 

به گزارش مهر، طی پنج روز آینده به سبب جریانات گرم و مرطوب جنوبی، در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، برخی نقاط استان‌های کرمان و هرمزگان و نیمه جنوبی فارس در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

 

فردا و جمعه در برخی نقاط استان یزد و شرق اصفهان نیز این وضعیت پیش‌بینی می‌شود همچنین با گذر امواج میانی از نوار شمالی کشور، طی سه روز آینده در استان‌های ساحلی خزر، برخی نقاط استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان افزایش ابر، بارش پراکنده و گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد موقت دور از انتظار نیست.

 

فردا در برخی نقاط خراسان رضوی و جمعه در شرق سمنان و غرب خراسان رضوی نیز بارش پراکنده و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود، امروز در برخی نقاط استان‌های قزوین، سمنان، قم، مرکزی و جنوب تهران، امروز و فردا در خوزستان و در پنج روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک رخ خواهد داد.

 

دریای خزر، خلیج فارس و شرق دریای عمان نیز طی پنج روز آینده به تناوب مواج پیش‌بینی می‌شوند.

 

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۷ و ۴۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با دمای بیشینه دمای ۲۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی