شهردار اصفهان منصوب شدشهردار اصفهان ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
وزیر کشور در حکمی علی قاسم زاده را به عنوان شهردار اصفهان منصوب کرد. 

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشوردر حکم احمد وحیدی خطاب به شهردار اصفهان آمده است : این حکم در اجرای صدر تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب۱-۳-۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی آن و براساس پیشنهاد شوراهای اسلامی صادر شده است.

 

وزیر کشور افزود: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، شایسته است با انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه ریزی دقیق، اهداف و سیاست‌های ذیل را محقق کنید: پایبندی به اصول و ضوابط معماری اسلامی- ایرانی و گسترش نمادهای دین و اخلاق، هویت بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها، رعایت ملاک های امانت، دینداری، کفایت و کارآمدی، شفافیت فرآیندها و شناخت گلوگاه‌های فساد خیز و مبارزه جدی با عوامل آن، تسهیل، تسریع و انضباط در خدمت رسانی به شهروندان و پوشش فراگیر خدمات شهری، رعایت توزیع عادلانه خدمات، امکانات و نگاه عدالت گستر به اقشار محروم و آسیب پذیر با رویکرد محله محوری توجه اساسی به ظرفیت جوانان و رسیدگی ویژه به امور بانوان، ایثارگران، سالمندان و معلولان، اهتمام جدی  و مسئولانه به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقا فضای سبز شهری، افزایش نشاط و فضیلت های معنوی، فرهنگی و اجتماعی، توجه ویژه به آبادانی مراکز فرهنگی و مذهبی و ترویج هنجارهای اسلامی، تکریم و حسن سلوک با مردم و جلب اعتماد عمومی، جلب مشارکت های مردمی و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات، همکاری متقابل با مسولان ملی و محلی. به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد.

 

وزیر کشور علاوه بر اصفهان در حکمی مشابه عبدالرسول امامی کوپایی را به عنوان شهردار نجف آباد منصوب کرد.

 

ابوالفضل قربانی نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان روز پنجشنبه به ایرنا گفت که شهردار اصفهان از هفته آینده به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.

 

وی افزود: مراحل نهایی و متن صدور حکم انجام شده است و امروز به طور رسمی اعلام می شود.

 

علی قاسم زاده؛کارشناسی الهیات از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد و دکترای مشاوره از دانشگاه اصفهان دارد.

 

وی پیش از این؛ پیشتر به مدت چهار سال معاون فرهنگی شهردار بوده و همچنین عضو هیات امنای مراکز فرهنگی شهید آیت الله مدرس و پانزده خرداد است. عضو کمیته عالی شرق، ناژوان، تخت فولاد، هیئت منصفه مطبوعات، مشاوره دبیرستان شهید اژه‌ای (تیزهوشان اصفهان)، دبیر ستاد اصفهان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و رییس پنج دوره ستاد هفته نکوداشت اصفهان، مشاور مدیر عامل سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران به مدت 2 سال و عضو شورای عالی کانون‌های فرهنگی هنری مسجد اصفهان دیگر سوابق قاسم‌زاده است.

 

قاسم زاده با رای تمامی اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان شهردار این خطه انتخاب شده بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------