X

آخرین اخبار ورزشی


فرهاد مجیدی،اخبار جدید،اخبار روز

استقلال چه زمانی به ثبات می‌رسد؟

به گزارش ایران ورزشی، در فوتبال باید پای یک چیدمان و سبک بازی ایستاد یا با توجه به نتایج قبلی و کیفیت و توانایی‌های حریف آن…

استوری انتقادی وریا غفوری از داخل قرنطینه/ خلیلیان: تست کرونای پنج بازیکن استقلال مثبت استاخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری

وریا غفوری کاپیتان استقلال یکی از ستاره های تیم فرهاد مجیدی بود که به ویروس کرونا مبتلا شد. وریا در اولین واکنش اینستاگرامی خود بعد از ابتلا به کرونا نسبت به وضعیت این روزها و پروتکل های بهداشتی در فوتبال ایران استوری زیر را منتشر کرده است.

 

اخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری

 

 خلیلیان: تست کرونای پنج بازیکن استقلال مثبت است

 سرپرست فدراسیون پزشکی با بیان اینکه تست کرونای پنج بازیکن استقلال مثبت شده است، گفت: در خصوص معوقه شدن بازی‌ها هیچ نظری نمی‌دهم و درباره این مساله فدراسیون فوتبال تصمیم می‌گیرد.

 

«مهرزاد خلیلیان» در گفت‌وگویی تلویزیونی، اظهار داشت: نظری در خصوص معوقه بودن دیدار پارس جنوبی و استقلال نداشته‌ام و فدراسیون فوتبال باید تصمیم بگیرد. به هیچ وجه در مسائل تخصصی فوتبال دخالت نمی‌کنیم. پرتکول‌های مشخصی برای مسابقات تعریف شده و به طور طبیعی در راستای همین پرتکول‌ها اقدام می‌شود.

 

وی افزود:در مورد تصمیم کمیته انضباطی، تعویق یا تجدید بازی‌ها، اظهارنظر نمی‌کنم.

 

سرپرست فدراسیون پزشکی درباره منفی شدن تست کرونای چند بازیکن استقلال که پیش از این تست‌ آنها مثبت شده بود، گفت: از 9 نفری که چندی پیش تست آنان مثبت بود، چهار نفر منفی شدند. طبق پروتکل‌ها دو تست منفی بعد از یک تست مثبت، یعنی بازیکن از مرحله انتقال بیماری گذشته است. یعنی می‌توانند بازی کنند، اما سایر بیماران باید همچنان تحت نظر باشند تا سلامت کامل را به دست بیاورند. استقلالی‌ها اکنون پنج تست کرونای مثبت دارند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------