آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 / وقت چیپ زدن به یحیی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 را در زیر مشاهده کنید . روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه گل…


کمالوند: مقصر شکست من هستم/ به ما چه ربطی دارد که پرسپولیس باید در آسیا بازی کنداخبار,اخبار ورزشی,فراز کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید مقصر اصلی شکست سه گله مقابل پرسپولیس، خودش است.

به گزارش ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری پس از شکست برابر پرسپولیس حاضر شد و اظهار کرد: من از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. شکست را من به گردن خواهم گرفت. عدالت و انصاف حلقه مفقوده فوتبال ایران است.

 

او ادامه داد: ما امروز نباختیم بلکه بازی با استقلال باختیم. هم توان بدنی خود را از دست دادیم و هم فشار بیش از روحی روانی به ما آمد و نتیجه‌اش چیزی شد که امروز همه دیدند. من به آقای فتاحی می‌گویم آقای فتاحی آیا این عدالت است که ما از ۵ بهمن تا ۱۸ بهمن ۴ بازی انجام دهیم؟

 

کمالوند اضافه کرد: مگر استقلال با ما در جام حذفی بازی نکرد؟ چرا باید یک روز بیشتر استراحت کند؟ آن از قضیه داوری. این از برگزاری مسابقه‌ها. ما امروز سه بر صفر عقب بودیم و بازیکنان ما خدا خدا می‌کردند که دیدار به اتمام برسد. زمانی که ما از جام حذفی می‌خواستیم انصراف بدهیم، از من دلیلش را پرسیدند و من گفتم که توان تیم صنعت نفت حضور در دو جام نیست. چرا صنعت نفت آبادان تنها تیمی است که در ۱۳ روز ۴ بازی انجام داده است؟ دلیلش به این خاطر است که پرسپولیس می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. این مسابقه‌ها را برای استقلال و پرسپولیس برگزار کنید و بقیه تیم‌ها را بگذارید با هم بازی کنند.

 

وی افزود: از بازی با فولاد تیم ما یک جلسه تمرین کرده است. وقتی این گونه مسابقه‌ها را برگزار می‌کنند، تیم من توان راه رفتن ندارد پس من چه کار می‌توانم بکنم؟ وقتی نگاه ما به تیم‌ها عادلانه نباشد، معلوم است که خدا خوشش نمی‌آید و تیم‌هایمان ۲۰ سال در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه نمی‌گیرند. خجالت نکشند و بازی‌ای که می‌خواهیم ۱۵ روز دیگر با نفت انجام دهیم را بگذارند برای روز شنبه. ۵ گل هم از نفت بخوریم تا خیال‌شان راحت شود. این از آب و هوا، این از زندگی، این از خاک و این هم از فوتبال. گناه نکردم که مربی صنعت نفت آبادان شدم. اگر اشتباه داوری که در دیدار ما و استقلال صورت گرفته بود برای یکی از سرخابی‌های پایتخت اتفاق می‌افتاد، در فوتبال ایران را می‌بستند. من اینجا اعلام می‌کنم که بازی‌های ما را هر ۷۲ ساعت یک بار بگذارید. تیم ما که دیگر سقوط نمی‌کند. بگذارید دل‌تان خنک شود.

 

کمالوند در پایان گفت: در خارج از کشور پایتخت با شهرهای دیگر تفاوتی ندارد اما در ایران خون تهرانی‌ها رنگین‌تر است. تمام این صحبت‌ها و انتقاداتی که می‌کنم ربطی به پرسپولیس ندارد زیرا این تیم قوی‌ترین تیم ایران است و توانایی شکست همه تیم‌ها را از خود نشان داده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------