آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مصدومیت داریوش شجاعیان

بدشانسی بی پایان هافبک استقلال؛ شجاعیان دوباره رباط داد؟

عکاس هایی که کنار زمین شاهد سر خوردن داریوش شجاعیان روی توپ بودند، وی را بعد از خروج از زمین تعقیب کردند، زمانی که او با…


آذری خطاب به نکونام: جواد این جا سرزمین ستاره کُش هاستاخبار,اخبار ورزشی,جواد نکونام
مدیرعامل باشگاه فولاد در اعتراض برخی هواداران به عملکرد تیم نکونام، گفت: "جواد" اینجا سرزمین ستاره کُش‌ها است. تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می‌جنگیم و می‌سازیم.

به گزارش ایسنا، سعید آذری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نسبت به اعتراض برخی هواداران به جواد نکونام و تیمش واکنش نشان داد و از این مربی حمایت کرد. آذری خطاب به نکونام نوشته است:

 

"نکوی" فولاد می‌ماند و می‌جنگد تا نهایت. "جواد" اینجا سرزمین ستاره کُش‌ها است. مرز بین تخصص و بی‌تخصصی به اندازه محیط یک فوتبال است. اگر این محیط گرد از خط سفید رد شد، بهترینی وگرنه تو بدترینی. کسانی قضاوتت می‌کنند که ممکن است همه آنها مغرض نباشند ولی این رسمش شده در این فوتبال ما.

 

اما ما رسمش را تغییر می‌دهیم. برای چندمین بار و نه اولین بار. نمی‌گذاریم غوغا سالاری حاکم شود. جایی که سر و کله مربی قهرمانش شکسته می‌شود، فقط انتقاد نیست و البته گوش شنوا برای منتقد منصف باز باز است به اندازه یک دروازه فوتبال. گوش کن "نکو" اینجا سرمزین جنگ است تا آخرین قطره خون پس می‌جنگیم. تا آخرین لحظه برای دفاع از ارزش‌ها و حقوق ورزش.

 

ما نمی‌توانیم بعد از شش سال غیرموفق در چهار هفته جور همه آن شکست‌ها و تحقیرها را بکشیم. به قول معروف "بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. صوفی نشود صافی تا در نشود جامی". جایی که استعدادهایش را حراج کرده‌اند، رفته، باید ساخت باید از گنجینه استعداد استفاده کرد، الماس‌های تراش‌نخورده‌ای که منتظر شکل‌گیری در کارگاه تو هستند، همه کسری‌ها را جبران می‌کنند.

 

تو حق نداری پا پس بکشی ما همه با هم می‌جنگیم و می‌سازیم. ساختار جدید را هر کس طاقت ندارد، نیاید تماشای تلاش ما. ما پشتوانه‌ای داریم از جنس یک کارخانه فولادسازی و مدیرش که مرد جبهبه و جنگ بوده و اصول ایستادگی پای اخلاق را می‌داند. پای ارزش را. مهندسی فوتبال بلد، فوتبال دوست و عاشق فوتبال.

 

مهندس علی محمدی کسی که خناس می‌کوشند ناامیدش کنند ولی او می‌داند راه درست است. پس نگران پشت سرت نباش. به آینده بنگر. موفقیت پیش روی ما است. البته قدم‌هایش برای رسیدن، سخت و طاقت‌فرسا است، ولی ما هم چغر و بد بدن هستیم در این کارزار که سلاح اصلی دشمنانش قدرنشناسی و توطئه است.

 

برای دفاع از اصول و موفقیت‌های آینده، پای‌مرد محکم و با اراده. مربی ستون خیمه باشگاه است. بی‌حرمتی به او بی‌حرمتی به ارکان باشگاه است. "مرد نکو" یا می‌سازیم یا می‌رویم. یک کلام ختم کلام. یا حق"

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------